Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Krośnianka wyłudziła blisko pół miliona złotych

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

39-letka z Krosna podejrzana jest o popełnienie przestępstw na szkodę firm kredytowo - pożyczkowych oraz usiłowanie wyłudzenia blisko pół miliona złotych. Obecnie usłyszała ponad 170 zarzutów.

REKLAMAJak poinformowała Komenda Miejska Policji w Krośnie, funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą we współpracy z funkcjonariuszami zwalczającymi cyberprzestępczość z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, prowadzili czynności w sprawie serii oszustw na szkodę firm kredytowo - pożyczkowych. Przestępczy proceder realizowany był w na terenie kilku województw.

- Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że osobą mogącą mieć związek z oszustwami jest 39-letnia mieszkanka Krosna. Policjanci zabezpieczyli sprzęt elektroniczny, który wykorzystywany był do popełniania przestępstw, a zgromadzony materiał dowodowy dał podstawę do zatrzymania 39-latki. Kobieta usłyszała obecnie ponad 170 zarzutów związanych z wyłudzeniami kredytów konsumenckich o łącznej wartości około 40 tys. złotych. Śledczy podejrzewają ją o usiłowanie wyłudzeń na kwotę blisko pół miliona złotych - informuje KMP Krosno.

Sąd aresztował 39-latke na okres 3 miesięcy. Kobiecie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj