Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Obywatelskie zatrzymanie pijanego 50-latka

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Jeden z uczestników ruchu zatrzymał pijanego kierowcę Volvo. 50-letni mężczyzna miał 3,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił do aresztu.

REKLAMAW piątek, 4 września po godz. 18, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał informację o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-letni kierujący Volvo, włączać się do ruchu na ul. Pużaka, zjechał na przeciwległy pas, zmuszając kierującego Volkswagenem do nagłego zjazdu na pobocze - informuje asp. szt. Paweł Buczyński, rzecznik krośnieńskiej Policji.

- Siedzący za kierownicą Golfa 34-latek, zatrzymał swój samochód, podbiegł do kierowcy Volvo, od którego wyczuł silną woń alkoholu. Mężczyzna wyciągnął kluczyk ze stacyjki, uniemożliwiając kontynuowanie jazdy pijanemu kierowcy. Wówczas 50-latek rzucił się do ucieczki. Został jednak szybko ujęty przez 34-latka, który chwilę później przekazał go przybyłym na miejsce policjantom - relacjonuje asp. szt. Paweł Buczyński.

50-letni krośnianin miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj