Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

26-latkowi za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

26-letni mężczyzna usłyszał zarzut rozboju na mieszkańcu gminy Wojaszówka i najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. W popełnieniu przestępstwa pomagali mu dwaj nastolatkowie. O ich losie zadecyduje sąd rodzinny.

REKLAMAPolicjanci z Jedlicza zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o dokonanie rozboju na 32-letnim mieszkańcu gminy Wojaszówka. Do zdarzenia doszło na początku listopada 2020 roku.

- 26-latek oraz towarzyszący mu dwaj nieletni, pobili pokrzywdzonego w jego miejscu zamieszkania, a następnie ukradli mu telefon komórkowy i komputer. Dzień później, ci sami sprawcy wrócili do swojej ofiary, zmuszając do sporządzenia umowy dotyczącej przekazania im wartego kilkaset złotych telewizora - informuje asp. szt. Paweł Buczyński, oficer prasowy krośnieńskiej Policji.

- 26-latek trafił do policyjnego aresztu, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów zatrzymanemu. Mężczyzna był już wcześniej karany za inne przestępstwa - dodaje asp. szt. Paweł Buczyński.

Skradziony sprzęt elektroniczny przestępcze trio zamierzało sprzedać w lombardzie. Udało się go odzyskać.

Młody mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa nastolatków zostanie rozpatrzona przez Sąd Rejonowy Wydział Rodzinny i Nieletnich w Krośnie.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj