KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zderzenie Volkswagena, BMW i Mazdy. Trzy osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Trzy osoby trafiły do szpitala, po zderzeniu trzech samochodów na rondzie przy ulicy Sikorskiego. Obrażenia jednej osoby są poważne. Szczegółowe przyczyny wypadku ustalają policjanci.

REKLAMA


Do dramatycznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w sobotę, 6 lutego przed godziną 21:30 na rondzie u zbiegu ulic: Sikorskiego, Wieniawskiego i Hallera w Krośnie.

Jak podał portal Krosno112.pl, kierowca Volkswagen podróżował od centrum miasta w kierunku Łężan, BMW wyjeżdżało z ulicy Hallera, a kierujący Mazdą wjeżdżał na rondo ulicą Sikorskiego od strony Łężan.

Z opisu świadków wynika, że kierowca Volkswagena wjeżdżał na rondo z dużą prędkością, natomiast osoba kierująca BMW wyjechała spokojnie na rondo. Po zderzeniu tych dwóch samochodów rykoszetem uderzyły w Mazdę, której kierowca oczekiwał na wjazd na rondo. Wszystkie trzy pojazdy znalazły się kilka lub nawet kilkadziesiąt (Mazda) metrów od ronda - to pokazuje z jak dużą prędkością mógł jechać kierowca Volkswagena.

- podaje portal Krosno112.pl

Do szpitala z obrażeniami przewieziono trzy osoby: dwie podróżujące Volkswagenem, gdzie obrażenia jednej z nich okazały się poważne oraz jedną osobę z BMW. Kierowca Mazdy nie potrzebował pomocy medycznej.

Ulica Sikorskiego od ronda w kierunku Łężan była całkowicie zablokowana. Ruch na samym rondzie odbywał się z dużymi utrudnieniami.W działaniach ratunkowych brały udział dwa zespoły ratownictwa medycznego z krośnieńskiego pogotowia, sekcja ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Krosno oraz funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej Policji.

  • autor: Redakcja

5 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?