Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wiatr zdmuchnął z drogi ciężarówkę z przyczepą

altNawet kilka godzin mogą potrwać utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 28, pomiędzy Rymanowem, a Klimkówką. Około południa, niezwykle silny boczny wiatr zmiótł tam z jezdni samochód ciężarowy z przyczepą. Pojazd przewrócił się na bok, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

REKLAMAFatalne warunki jazdy panują na wszystkich drogach powiatu krośnieńskiego. Najgorzej jest jednak w jego południowej i wschodniej części. Wieje tam bardzo silny wiatr, który nawiewa na jezdnię sypki śnieg z pól. Jego siłę poczuł około południa kierowca ciężarowego renault z przyczepą, przewożący ładunek styropianu.

alt

Pomiędzy Rymanowem, a Klimkówką, na prostym odcinku drogi krajowej nr 28, samochód został zepchnięty do rowu. Kierowca nie doznał żadnych obrażeń ale przód ciężarówki pozostał na jednym z pasów, utrudniając ruch innym pojazdom.

Na miejscu panują ekstremalne warunki pogodowe. Przy blisko 10-stopniowym mrozie wiatr jest tak silny, że trudno jest utrzymać równowagę. Jednocześnie spora masa auta wymaga użycia do jego podniesienia ciężkiego sprzętu. Do tego czasu ruch pojazdów w tym miejscu będzie się odbywał wahadłowo. Na miejscu są policjanci, strażacy i funkcjonariusz straży gminnej z Rymanowa.

alt

Bardzo złe warunki na drogach powiatu sprawiają, że ruch odbywa się powoli i do godz. 14.30 krośnieńska Policja została powiadomiona jedynie o 2 kolizjach.

KMP

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj