KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Poszkodowany 17-letni motocyklista. Do zdarzenia doszło na trudnym skrzyżowaniu w Dobieszynie

Poszkodowany 17-letni motocyklista. Do zdarzenia doszło na trudnym skrzyżowaniu w Dobieszynie Fot. Krosno112.pl

Do zderzenia osobowego Poloneza z jednośladem marki Yamaha doszło na jednym z krzyżowań w Dobieszynie. Poszkodowany został 17-latek, syn jednego z krośnieńskich Radnych.

REKLAMA


Do wypadku doszło w poniedziałek, 27 września około godziny 8:00 w miejscowości Dobieszyn na skrzyżowaniu drogi powiatowej z drogą gminną, która łączy się z dzielnicą Turaszówka w Krośnie.

33-letnia kierująca Polonezem włączając się do ruchu na drogę powiatową, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 17-letniemu motocykliście. W wyniku zderzenia młody mężczyzna został poszkodowany, trafił do szpitala. Kierujący Yamaha, to syn jednego z krośnieńskich Radnych.

Skrzyżowanie znajduje się w pobliżu szkoły i znane jest z niebezpiecznych sytuacji w ruchu drogowym.

Jak twierdzą okoliczni mieszkańcy, wyjazd z drogi podporządkowanej jest znacząco utrudniony . Zamontowane przy jezdni lustro w godzinach porannych zazwyczaj pokryte jest rosą. Pojazdy wjeżdżające na drogę główną wielokrotnie muszą stosować metodę „uda się, albo się nie uda”, ponieważ brak jest jakichkolwiek możliwości sprawdzenia, czy w czasie rzeczywistym jezdnią nie poruszają się inni uczestnicy ruchu.

  • autor: Redakcja

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?