KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

31-latek wjechał samochodem do rowu. Był pijany

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący osobowym Volvo, który wjechał do przydrożnego rowu w Iwoniczu. 31-latek nigdy nie posiadał prawa jazdy. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna.

REKLAMA


Do interwencji funkcjonariuszy doszło 9 lutego po godz. 13. Policjanci zostali zaalarmowani o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego w miejscowości Iwonicz.

- Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli, że w przydrożnym rowie w odległości około 50 metrów od skrzyżowania DK 28 z ul. Floriańską, znajduje się osobowe Volvo. Od siedzącego za kierownicą mężczyzny czuć było alkohol. Kierujący nie posiadał żadnych widocznych obrażeń ciała, nie uskarżał się również na jakiekolwiek dolegliwości, mogące być konsekwencją zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył - mówi podkomisarz Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP Krosno.

Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie 31-latka. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna, to mieszkaniec gminy Rymanów, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Rymanowa.

  • autor: red., kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?