Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Odpowiedzą za kradzież i paserstwo

altZa kradzież i paserstwo odpowiedzą dwaj mężczyźni, którzy okradali mieszkańca gminy Rymanów.  Jeden z nich dwukrotnie ukradł pokrzywdzonemu sporą ilość paliwa, drugi kupował je po zaniżonej cenie. Przestępstwa nie były wcześniej zgłoszone Policji.  Pod koniec ubiegłego tygodnia, policjanci z komisariatu w Rymanowie ustalili, że zamieszkujący czasowo na terenie powiatu krośnieńskiego 22-letni mężczyzna, zajmuje się kradzieżami paliwa.

REKLAMAChociaż informacje wydawały się być bardzo wiarygodne, brak było kluczowego elementu w tej sprawie – pokrzywdzonego.
 
Zajmujący się wyjaśnieniem całej sprawy policjanci ustalili, że jest nim mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Rymanów. Mężczyzna potwierdził, że co najmniej dwukrotnie, w styczniu i marcu br. skradziono mu łącznie około 350 l oleju napędowego z maszyny, wykorzystywanej do prac leśnych. W obydwu przypadkach nie zawiadamiał o tym Policji.
 
W czasie przesłuchania 22-latek przyznał się do obydwu czynów. W jego miejscu zamieszkania policjanci znaleźli plastikowe pojemniki i gumowe węże, wykorzystywane do kradzieży. Funkcjonariusze ustali również pasera, który kupował skradzione paliwo. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.
 
Za popełnione przestępstwa obydwu mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

kmp
Foto: stock

 

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj