Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Włamywał się do niezamieszkanych budynków

altPolicjanci z komisariatu w Dukli przerwali przestępczą działalność młodego mieszkańca tej gminy. Nastolatek upodobał sobie niezamieszkane budynki w swojej rodzinnej miejscowości. Kradł głównie narzędzia elektryczne, które potem sprzedawał w Krośnie. Na początku marca, Policja została powiadomiona o włamaniach do niezamieszkanych budynków, w jednej z miejscowości w gminie Dukla. Z remontowanego domu oraz domku letniskowego, skradziono narzędzia elektryczne o wartości kilkuset złotych.

REKLAMAProwadzący postępowanie w tej sprawie policjanci z komisariatu w Dukli szybko ustalili, że obydwa włamania są dziełem 17-letniego mieszkańca tej samej miejscowości. Przesłuchany nastolatek przyznał się do popełnienia tych przestępstw i wyjaśnił, że skradzione przedmioty sprzedał na terenie Krosna. Podczas dalszych czynności okazało się, że 17-latek usiłował jeszcze włamać się do budynku w Miejscu Piastowym oraz ukradł akumulator z ciągnika rolniczego. Akumulator został odzyskany i zwrócony pokrzywdzonemu.
 
Za kradzieże z włamaniem nastolatkowi grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Aktualnie policjanci sprawdzają, czy podejrzany nie popełnił innych, podobnych przestępstw.

kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj