Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Ojciec z synem odpowiedzą za pobicie

altPolicjanci z Jedlicza wyjaśniają okoliczności niedzielnego pobicia kierowcy fiata 126. Sprawcami są najprawdopodobniej ojciec z synem, będący w konflikcie z pokrzywdzonym. Chwilę wcześniej sprawcy doprowadzili również do kolizji z „maluchem”.  Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w minioną niedzielę, po południu.

REKLAMAWedług dotychczasowych ustaleń policjantów, 23-letni mieszkaniec gminy Jedlicze, wspólnie ze swoim kolegą, jechał wówczas fiatem 126p. W rejonie centrum Jedlicza zajechało im drogę terenowe mitsubishi pajero, doprowadzając do kolizji. Kierowcą terenówki był 22-latek, a pasażerem jego 45-letni ojciec, mieszkańcy powiatu krośnieńskiego. Wszyscy mężczyźni znają się osobiście i wcześniej dochodziło pomiędzy nimi do różnych nieporozumień.
 
Bezpośrednio po zderzeniu ojciec z synem wyciągnęli kierowcę „malucha” na zewnątrz i dotkliwie go pobili. Zaraz potem pojechali do domu pokrzywdzonego i powiadomili jego ojca o całym zajściu. Przeprowadzone badania wykazały, że w następstwie pobicia 23-latek doznał urazu kręgosłupa, głowy, barku i stawu kolanowego. Obrażenia te nie są na szczęście groźne dla jego zdrowia.
 
Jeżeli w trakcie postępowania okoliczności zdarzenia potwierdzą się, sprawcom pobicia grozić będzie kara pozbawienia wolności do lat 3. Kierowca mitsubishi odpowie również za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz odjechanie z miejsca kolizji.
 
Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z komisariatu w Jedliczu.

kmp

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj