KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dwoje dzieci ?pod opieką? pijanej matki

altDzielnicowi, wspólnie z kuratorem sądowym podjęli interwencję wobec nietrzeźwej matki, która przebywała w mieszkaniu wraz z dwojgiem małych dzieci. Kobieta nie była w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu. Oświadczyła, że piła już od kilku dni.

REKLAMA


Wczoraj, kilkanaście minut po godz. 15, kurator Sądu Rejonowego w Krośnie, zwrócił się do pełniących służbę na terenie jednego z krośnieńskich osiedli dzielnicowych, o pomoc podczas realizacji swoich obowiązków służbowych. Z uzyskanych informacji  wynikało, że pijana matka przebywa w mieszkaniu wraz z dwójką małoletnich dzieci.

Pod wskazanym adresem kurator i policjanci zastali kompletnie pijaną, 32-letnią mieszkankę Krosna i jej dwoje dzieci, w wieku 3 i 11 lat. Pomimo kilku prób, kobieta nie była w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu. Podczas rozmowy oświadczyła, że pije już od kilku dni. W tym czasie najprawdopodobniej dzieci były pod jej opieką.

O zaistniałej sytuacji kurator powiadomił ojca jednego z dzieci, który zobowiązał się zaopiekować rodzeństwem. Niebawem jej sprawą zajmie się sąd rodzinny.

KMP
Foto: stock

  • autor: KMP

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?