KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Papierosy z przemytu u 79 latki

altFunkcjonariusze placówki Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Barwinku ujawnili proceder handlowania papierosami z przemytu przez starszą wiekiem mieszkankę Krosna. Strażnicy graniczni przeprowadzili kontrolę mężczyzny, legitymowanego w Krośnie, który przyznał się do pokątnego kupowania papierosów od wskazanej przez niego starszej wiekiem, 79-letniej mieszkanki Krosna.

REKLAMA


W związku z podejrzeniem rozprowadzania papierosów z przemytu przeprowadzone zostało przeszukanie w jej domu w Krośnie, w wyniku którego funkcjonariusze Straży Granicznej ujawnili zmagazynowanych w jej mieszkaniu ponad 15 tysięcy papierosów z przemytu w paczkach z ukraińskimi znakami akcyzy skarbowej o czarnorynkowej wartości kilku tysięcy złotych. - informuje ppłk SG Jan Grochowski, komendant placówki Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Barwinku.

alt

Zatrzymany towar został przekazany Urzędowi Celnemu w Krośnie, a wobec starszej pani handlującej papierosami z przemytu wszczęte zostało postępowanie dotyczące wykroczenia karno-skarbowego.

sg

  • autor: sg

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?