KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pijany uderzył w samochód nauki jazdy

Policjanci zatrzymali prawo jazdy pijanemu mężczyźnie. Wczoraj, jego peugeot najechał na tył samochodu nauki jazdy w momencie, gdy kursantka zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Nikomu nic się nie stało.

REKLAMA


Do zdarzenia doszło wczoraj kilkanaście minut po 19, w Krośnie na ul. Krakowskiej. Samochód nauki jazdy, kierowany przez 18-letnią kursantkę zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych, aby umożliwić im przejście przez jezdnię. W tym momencie, w tył samochodu nauki jazdy uderzył osobowy peugeot kierowany przez 59-letniego krośnianina. W zderzeniu ucierpiały jedynie pojazdy.

Wezwani na miejsce policjanci przebadali wszystkich uczestników na trzeźwość. Kursantka i jej instruktor byli trzeźwi. Kierowca peugeota był mocno pijany. Okazało się, że w wydychanym powietrzu miał prawie 2,5 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Nie ominie go również wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

KMP

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?