KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nieletni motorowerem uderzył w samochód

Zderzeniem z samochodem, zakończyła się dla 14-latka jazda motorowerem. Nieletni zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd. W zderzeniu nikt nie doznał obrażeń.

REKLAMADo zdarzenia doszło wczoraj  około godz. 13.30 na gminnej drodze w miejscowości Długie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 14-latek kierujący motorowerem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w samochód dacia. W wyniku zderzenia uszkodzeniom uległy pojazdy. Kierująca samochodem, to 38-letnia mieszkanka gminy Chorkówka. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Policjanci ustalili, że nieletni nie posiada uprawnień do kierowania motorowerem tj. karty motorowerowej, a ponadto pojazd, którym się poruszał nie był zarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia OC.

Apelujemy do rodziców, by nie dopuszczali do podobnych sytuacji z udziałem swoich dzieci i jak najczęściej rozmawiali z nimi na temat zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przypominanie tych reguł może uchronić ich zdrowie, a nawet życie.

kmp

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?