KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Poszukiwani świadkowie wypadku w Ustrobnej

Policja poszukuje świadków wypadku drogowego w Ustrobnej, w którym ciężko ranny rozstał 28-letni rowerzysta. Mężczyznę potrącił wyprzedzający go samochód ciężarowy.

REKLAMANa drodze wojewódzkiej, biegnącej z Krosna w kierunku Strzyżowa. 7 września, kilka minut po godz. 9:00, kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą, 31-letni mieszkaniec powiatu ropczyckiego potrącił, jadącego rowerem 28-letniego mieszkańca gminy Jedlicze. Do wypadku doszło podczas wyprzedzania rowerzysty przez ciężarówkę. Ciężko ranny 28-latek, z poważnymi obrażeniami głowy, został przewieziony do szpitala. Kierowca „tira” był trzeźwy, zaś rowerzyście pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Aktualnie wyjaśnienie szczegółów zdarzenia, utrudnia policjantom brak naocznych świadków.

Dlatego też wszystkich, którzy widzieli przebieg wypadku, prosimy o kontakt z Posterunkiem Policji w Bratkówce, tel. (13) 43-29-374, Komisariatem Policji w Jedliczu, tel. (13) 43-29-373 lub Komendą Miejską Policji w Krośnie, tel. (13) 43-29-900, albo e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

kmp

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?