KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Motocyklista ciężko ranny w wypadku

W ciężkim stanie trafił do szpitala motocyklista, który z niewiadomych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w latarnię. Najprawdopodobniej w wypadku nie uczestniczył żaden inny pojazd.

REKLAMADo wypadku doszło wczoraj, około godz. 15. na dwujezdniowej Al. Jana Pawła II w Krośnie. Według ustaleń będących na miejscu policjantów, 29-letni mieszkaniec gminy Jedlicze jadąc motocyklem romet lewym pasem, w kierunku Jasła, zjechał na biegnący środkiem drogi pas zieleni i uderzył w latarnię. Mężczyzna doznał urazu głowy i nieprzytomny został przewieziony do krośnieńskiego szpitala.

alt

Najprawdopodobniej w wypadku nie brał udziału żaden inny pojazd. Szczegóły zdarzenia wyjaśnione zostaną w trakcie dalszego postępowania.

kmp

 • autor: kmp

3 komentarzy

 • Albert

  Wyciągnoł motor bo były ciekawe warunki a co z tego że romet, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma bo nie każdego stać na potężne maszyny z wielkimi silnikami. A tu się zgadzam z Adamem że główną przyczyną były wyboje i dziury w drodze

  Zgłoś nadużycie Albert środa, 02, luty 2011 21:52 Link do komentarza
 • rometofan

  Co to w ogóle za matoł że wyciągnął motor w zimie ?
  I to jeszcze takiego pięknego Rometa HAHAHA

  Zgłoś nadużycie rometofan środa, 02, luty 2011 21:28 Link do komentarza
 • Adrian

  Nic dziwnego, ze stracil panowanie nad motocyklem. Na tych koleinach i dziurach, trudno nie stracic panowania samochodem, a co dopiero motocyklem.

  Zgłoś nadużycie Adrian środa, 02, luty 2011 15:41 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?