KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Sprawcy napadów nadal poszukiwani

Trwają śledztwa, mające na celu ustalenie sprawców napadów na dwie placówki bankowe w Krośnie. Za zgodą prokuratora publikujemy wizerunki obydwu przestępców, zarejestrowane przez kamery wewnętrznego monitoringu.

REKLAMA


alt

Do pierwszego napadu doszło 11 stycznia br. Dokładnie o godz. 16.56, do oddziału banku mającego swoją siedzibę przy ul. Czajkowskiego w Krośnie, wszedł zamaskowany mężczyzna, który przedmiotem przypominającym broń sterroryzował kasjera i zażądał wydania pieniędzy. Po otrzymaniu gotówki bandyta uciekł.
 
Według dotychczasowych ustaleń śledczych, napastnik był młodym mężczyzną, średniego wzrostu, mówiącym płynnie po polsku. Ubrany był w ciemne spodnie i jaśniejszą bluzę z kapturem, z charakterystyczną kieszenią na środku i napisem na piersiach o treści „UTD 1988”. Pod kapturem miał ciemną czapkę z daszkiem, z kolorowym emblematem po prawej stronie.
 
Sprawcę napadu prezentujemy na zdjęciach poniżej.

Podobny przebieg miał napad na punkt kasowy banku przy ul. W. Polskiego. We wtorek, 22 lutego br., dokładnie o godz. 14.10, do placówki wszedł zamaskowany bandyta, który przedmiotem przypominającym broń sterroryzował kasjerkę, ukradł z kasy pieniądze i uciekł w kierunku ul. Powstańców Warszawskich.
 
Napastnikiem był młody mężczyzna, mówiący płynnie po polsku i ubrany w ciemną kurtkę. Na głowie miał kaptur, a pod nim najprawdopodobniej czarną włóczkową czapkę.
 
Postać napastnika widoczna jest na zdjęciach poniżej.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości obydwu przestępców, prosimy o kontakt z Prokuraturą Rejonową w Krośnie, tel. (13) 43 71 852, Komendą Miejską Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 900, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub najbliższą jednostką Policji, tel. 997.

kmp

  • autor: kmp

5 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?