KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/wiadomosci/2011/03/30/b1
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/wiadomosci/2011/03/30/b2

Sprawcy napadów nadal poszukiwani

Trwają śledztwa, mające na celu ustalenie sprawców napadów na dwie placówki bankowe w Krośnie. Za zgodą prokuratora publikujemy wizerunki obydwu przestępców, zarejestrowane przez kamery wewnętrznego monitoringu.

REKLAMA


alt

Do pierwszego napadu doszło 11 stycznia br. Dokładnie o godz. 16.56, do oddziału banku mającego swoją siedzibę przy ul. Czajkowskiego w Krośnie, wszedł zamaskowany mężczyzna, który przedmiotem przypominającym broń sterroryzował kasjera i zażądał wydania pieniędzy. Po otrzymaniu gotówki bandyta uciekł.
 
Według dotychczasowych ustaleń śledczych, napastnik był młodym mężczyzną, średniego wzrostu, mówiącym płynnie po polsku. Ubrany był w ciemne spodnie i jaśniejszą bluzę z kapturem, z charakterystyczną kieszenią na środku i napisem na piersiach o treści „UTD 1988”. Pod kapturem miał ciemną czapkę z daszkiem, z kolorowym emblematem po prawej stronie.
 
Sprawcę napadu prezentujemy na zdjęciach poniżej.

{gallery}wiadomosci/2011/03/30/b1{/gallery}

Podobny przebieg miał napad na punkt kasowy banku przy ul. W. Polskiego. We wtorek, 22 lutego br., dokładnie o godz. 14.10, do placówki wszedł zamaskowany bandyta, który przedmiotem przypominającym broń sterroryzował kasjerkę, ukradł z kasy pieniądze i uciekł w kierunku ul. Powstańców Warszawskich.
 
Napastnikiem był młody mężczyzna, mówiący płynnie po polsku i ubrany w ciemną kurtkę. Na głowie miał kaptur, a pod nim najprawdopodobniej czarną włóczkową czapkę.
 
Postać napastnika widoczna jest na zdjęciach poniżej.

{gallery}wiadomosci/2011/03/30/b2{/gallery}

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości obydwu przestępców, prosimy o kontakt z Prokuraturą Rejonową w Krośnie, tel. (13) 43 71 852, Komendą Miejską Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 900, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub najbliższą jednostką Policji, tel. 997.

kmp

  • autor: kmp

5 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?