KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dla kilku złotych pobił kobietę

Policjanci wyjaśniają okoliczności zaatakowania kobiety przez pijanego mężczyznę na terenie Jedlicza. Sprawca miał żądać od pokrzywdzonej pieniędzy i kilkakrotnie uderzyć ją przy tym w twarz. Chwilę po zgłoszeniu przestępstwa, był już w rękach miejscowych funkcjonariuszy.

REKLAMADo zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 17, w Jedliczu, na ul. Brzozowej. Według dotychczasowych ustaleń, 64-letnia kobieta szła w towarzystwie swojego znajomego, 50-letniego mieszkańca Krosna. W rejonie przejazdu kolejowego, mężczyzna zażądał od niej kilku złotych na alkohol. Ponieważ był pijany, kobieta odmówiła. W efekcie zdenerwowany 50-latek zaczął ją bić rękami po twarzy. Na szczęście pokrzywdzona zdołała uciec i zawiadomić Policję. 
 
Kilka minut później napastnik był już w rękach miejscowych funkcjonariuszy. Badanie wykazało w organizmie 50-latka ponad 2 promile alkoholu.
 
Aktualnie mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie i oczekuje na przesłuchanie. Rozpocznie się ono od przedstawienia mu zarzutu usiłowania dokonania rozboju. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

kmp

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?