KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wandale niszczyli auta

Do policyjnego aresztu trafili dwaj pijani krośnianie, zatrzymani w pobliżu dwóch uszkodzonych samochodów. Według ustaleń funkcjonariuszy, obaj mężczyźni są najprawdopodobniej sprawcami tych aktów wandalizmu.

REKLAMA


W środę, 31 sierpnia 2011, około godz. 22, Policja została powiadomiona o młodych mężczyznach, niszczących samochody, stojące na parkingu przy ul. Grodzkiej w Krośnie. Na miejscu okazało się, że wandale uszkodzili wycieraczki i przednie szyby opla astry oraz fiata pandy. Z karoserii fiata oderwali też emblemat z logo firmy. Wyrządzone przez nich szkody pokrzywdzeni oszacowali wstępnie na blisko 1 500 zł.

alt

W pobliżu miejsca zdarzenia policjanci zatrzymali dwóch krośnian w wieku 18 i 20 lat, których wygląd odpowiadał rysopisom sprawców. Obaj byli nietrzeźwi, w organizmie młodszego z nich stwierdzono blisko 1,1 promila, zaś w organizmie starszego ponad 1,4 promila alkoholu. Mężczyźni zaprzeczyli wprawdzie, aby mieli coś wspólnego z uszkodzeniem aut, ale relacje świadków wskazują na coś zupełnie przeciwnego.
 
Krośnianie trafili ostatecznie do policyjnego aresztu, w którym oczekują aktualnie na przesłuchanie. Jeżeli w trakcie dalszego postępowania okaże się, że popełnili to przestępstwo, obydwu grozić będzie kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

kmp

  • autor: kmp

1 komentarz

  • Felicja

    W głowach się przewraca. Kiedyś to było nie do pomyślenia, a teraz na porządku dziennym. Dać ich do ciężkiej fizycznej pracy, to może się opamiętają. Kary też trzeba zaostrzyć, bo to co jest teraz za mało jest odstraszające: http://www.eporady24.pl/uszkodzenie_rzeczy,pytania,6,64,6822.html A chyba powinno skoro nic innego nie działa, nie ma czegoś takiego już jak zwykła ludzka przyzwoitość

    Zgłoś nadużycie Felicja środa, 28, maj 2014 18:25 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?