KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Grzegorza Gosztyły poszukiwany

Policjanci krośnieńskiej komendy poszukują Grzegorza Gosztyły, 45-letniego mieszkańca Łężan, który zaginął na terenie Niemiec. Mężczyzna przebywał w tym kraju od sierpnia. Mężczyzna od sierpnia br. przebywał i pracował w Dusseldorfie. W ubiegły poniedziałek, 17 października, wyjechał z miejsca zamieszkania rowerem w nieznanym kierunku, pozostawiając dokumenty i telefony komórkowe.

REKLAMA


 Od tego dnia nie nawiązał kontaktu ani z kolegami z pracy, ani z rodziną w kraju. O zaginięciu powiadomiona została również policja niemiecka.
 
Rysopis:
Wzrost około 189 cm, średnia budowa ciała, włosy jasne, krótkie, proste, twarz owalna, oczy niebieskie. Ubiór w chwili zaginięcia nieznany.

alt

Informacje:
Wszystkich którzy znają miejsce pobytu Grzegorza Gosztyły lub mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Rymanowie, tel. (13) 43 29 375, Komendą Miejską Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 900, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , najbliższą jednostką Policji w kraju tel. 997 lub z policją na terenie Niemiec.

kmp

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?