KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zniszczyli uczestniczący w rajdzie samochód

Policja poszukuje wandali, którzy zdewastowali samochód jednej z załóg, biorących udział w rajdzie w okolicach Bratkówki. Sprawcy rozbili w aucie szyby i lampy, a z kabiny ukradli pozostawione tam kaski.

REKLAMA


Do zdarzenia doszło w niedzielę 1 kwietnia 2012, podczas jednego z odcinków konkursowej jazdy samochodowej, rozgrywanego na lokalnych drogach w gminie Wojaszówka. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, startująca na trabancie jedna z załóg wypadła z drogi i na tyle uszkodziła samochód, że nie nadawał się on do dalszej jazdy.

Do zdarzenia doszło przed godz. 8:00, w czasie próbnego przejazdu przed oficjalnym rozpoczęciem rywalizacji na drodze pomiędzy Bratkówką, a Rzepnikiem.

alt
Zdewastowany trabant

Ponieważ na czas trwania rajdu cały odcinek był zamknięty dla ruchu, zawodnicy pozostawili trabanta na poboczu i wrócili po niego z lawetą, tego samego dnia po godz. 17. Okazało się wówczas, że w samochodzie rozbite są wszystkie szyby i klosze tylnych lamp, a ze środka zginęły dwa kaski rajdowe. Wysokość poniesionych szkód właściciel trabanta oszacował wstępnie na około 1 000 zł.
 
Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawców tego aktu wandalizmu, proszeni są o kontakt z Posterunkiem Policji w Bratkówce, tel. (13) 43 29 374, Komendą Miejską Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 900, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub najbliższą jednostką Policji, tel. 997.

Zobacz także: Niedzielny rajd w śniegu.

kmp

 • autor: kmp

24 komentarzy

 • lkj

  Kynio to zwykły slums ze wsi biedak i buc

  Zgłoś nadużycie lkj czwartek, 05, kwiecień 2012 20:22 Link do komentarza
 • Ojciec_Dy_Rektor

  Szanowny Panie jeżeli kiedykolwiek wyedukujesz się w przepisach rajdowych to nie będziesz pisał takich pierdół. Organizator i zabezpieczenie nie jest od pilnowania samochodów ZSS podejmuje decyzje czy samochód zagraża czy nie zagraża bezpieczeństwu przejazdu. Po trzecie zagrożenie w ruchu drogowym nie lądowym, a po czwarte gdybym widział tych łosi co kasują auto to dostali by kluczem od kół po głowie tak dla nauki... a po piąte LESZCZU wykaż się TY na takim odcinku w takich warunkach z tak lekkim samochodem.... Stań w szranki zobaczymy co potrafisz ..... z rajdowym pozdrowieniem

  Zgłoś nadużycie Ojciec_Dy_Rektor czwartek, 05, kwiecień 2012 03:15 Link do komentarza
 • RNS

  ....i startuj sobie tu spokojnie kiedy jakieś hieny czekają na atak na Twoją rajdówkę...ZAJEB..Ć TO MAŁO....

  Zgłoś nadużycie RNS środa, 04, kwiecień 2012 23:19 Link do komentarza
 • Jagus

  Szkoda bo pasje widać w aucie.

  Zgłoś nadużycie Jagus środa, 04, kwiecień 2012 23:00 Link do komentarza
 • Alojzy Bąbelek

  Widocznie samochód nie zagrażał bezpieczeństwu, za to przeszkadzał jakimś koziołkom...

  Zgłoś nadużycie Alojzy Bąbelek środa, 04, kwiecień 2012 16:04 Link do komentarza
 • Kynio

  a organizator ma do tego aby wstrzymać start wezwać lawetę i usunąć pojazd. organizator sprawdza trasę przed startem objeżdza trasę z dyrektorem rajdu i nie powinien dopuścić do startu. Bezpieczeństwo bezpieczeństwo i jeszcze raz bezpieczeństwo, zawodników, organizatorów i kibiców:)))

  Zgłoś nadużycie Kynio środa, 04, kwiecień 2012 15:30 Link do komentarza
 • Kynio

  sam mam się zgłosić czy sami mnie podacie na policję. a do Wściekły to jak wypadek był przed startem to czy kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym czy nie. bo moim zadaniem powinien:)))))

  Zgłoś nadużycie Kynio środa, 04, kwiecień 2012 15:21 Link do komentarza
 • stefan

  ja myślę że policja powinna zainteresować się panem o nicku "kynio" coś za bardzo chłopczyna chce bronić tych wandali... kto wie może ma coś wspólnego z tym rozbojem...?

  Zgłoś nadużycie stefan środa, 04, kwiecień 2012 14:16 Link do komentarza
 • Wściekły lis

  co ma organizator do tego? ta załoga nawet nie wsystartowała w rajdzie, rozbili się "przed oficjalnym rozpoczęciem rywalizacji".

  Zgłoś nadużycie Wściekły lis środa, 04, kwiecień 2012 13:53 Link do komentarza
 • Marcin M

  Winnych proponuje ugotowac w czajniku elektrycznym.

  Zgłoś nadużycie Marcin M środa, 04, kwiecień 2012 13:43 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?