Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Pijany rowerzysta z dwoma rowerami

Do policyjnego aresztu trafił pijany krośnianin, który jechał rowerem holując obok siebie drugi jednoślad. Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

REKLAMA

Wczoraj, około godz. 18.30, policjanci patrolujący ul. Chrobrego w Krośnie zauważyli jadącego jezdną rowerzystę, mającego wyraźne problemy z utrzymaniem równowagi. Mężczyzna trzymał ponadto jedną ręką kierownicę drugiego roweru, który holował obok siebie.

alt

Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że jest to pijany 53-letni krośnianin. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie około 1,6 promila alkoholu. Ponieważ mężczyzna zachowywał się agresywnie, policjanci zdecydowali się na jego zatrzymanie.
 
Dzisiaj, w trakcie przesłuchania 53-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze grzywny w wysokości 500 zł oraz orzeczenie zakazu prowadzenia rowerów na okres 1 roku. Ostateczna decyzja w tej sprawie należeć będzie do sądu.

kmp

2 komentarzy

  • Jacek265

    no i znowu pijany w polance... niech policja czesciej tam patroluje bo ostatnimi czasami czesto ludzie pijani jezdza samochodami jeden gosc vw golfem II tak wariuje ze szok a ostatnio szlam to jakis idiota astra tak zapierdzielał ze o malo torow nie wydarl moze ktos widzial ta astre taka zielona z duza antena na bagazniku? jesli policja przeczyta ten post to prosze o interwencje na tej dzielnicy

    Zgłoś nadużycie Jacek265 poniedziałek, 24, wrzesień 2012 17:46 Link do komentarza
  • gowin

    Zakaz prowadzenia rowerów na okres 1 roku... To już gość sobie nie pochodzi z rowerami, teraz będzie na nich jeździł :)

    Zgłoś nadużycie gowin sobota, 22, wrzesień 2012 14:52 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj