KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Wjechał pod ciężarówkę. Zginął na miejscu. [ZDJĘCIA]

Nie ma już utrudnień na drodze krajowej nr 9 na granicy miejscowości Równe - Zboiska. W poniedziałek (02.09) po godz. 18 doszło w tym miejscu do wypadku, w którym śmierć poniósł kierowca osobowego renault.

REKLAMA


alt

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na granicy miejscowości Równe - Zboiska. Jak wstepnie ustalili, samochód osobowy marki Renault Megane jadąc w stronę Krosna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z ciągnikiem siodłowym scania z naczepą - mówi Beata Winarska, oficer prasowy krośnieńskiej policji.

alt

Kierowca osobowego renault, 39-letni mieszkaniec gminy Dukla, zginął na miejscu, podróżował sam. Ciężarówka po zderzeniu uszkodziła barierę energochłonną, zjechała z drogi i przewróciła się na prawy bok. Kierowca tira 48-letni mieszkaniec Tarnobrzega był trzeźwy.

Droga była zablokowana od godz. 18.30 do 5 rano, do godz. 6.50 ruch odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy dla samochodów osobowych i ciężarowych przez Wietrzno, Zboiska, Zręcin.

(kwp)
Fot. internautów: Robert, Bogusław Szczurek

 • autor: kwp

7 komentarzy

 • luc

  Widziałem jak w tym miejscu RBR wyprzedzał na podwójnej ciągłej i po powierzchni wyłączonej z ruchu, trzeci raz szedł na czołówkę z motorem na tej prostej. Fakt droga tam jest szeroka i stan nawirzchni dobry, ale ....
  Jeszcze kiedyś lubiała się tam ustawiać straż graniczna, ale od dłuższego czasu już ich tam nie widziałem, a mieli by co robić.  Zgłoś nadużycie luc poniedziałek, 09, wrzesień 2013 03:05 Link do komentarza
 • bubu

  A turek trzyma wilczyce i nie swoje szczeniaki!

  Zgłoś nadużycie bubu sobota, 07, wrzesień 2013 19:35 Link do komentarza
 • on

  W tym miejscu niektórzy młodzi wyrywni jadą do górki lewym pasem, a w dół nie patrzą na 70 km/h tylko gaz i po kratkach koło stacji benzynowej. Zdjęcia dla tych którzy nie wierzą, że może też ich to spotkać. Oby nie Tragedia tym bardziej przykra, że kilometr od rodzinnego domu.

  Zgłoś nadużycie on środa, 04, wrzesień 2013 01:49 Link do komentarza
 • koziołek77

  wyluzuj, zdjęcia są normalne, z każdego wypaadku tragicznego się takie pokazuje, by dawały innym coś do zrozumienia. Przesadzasz, ogolnopolskie media publikują tez takie i tyle zdjęć... wyluzuj

  Zgłoś nadużycie koziołek77 wtorek, 03, wrzesień 2013 12:31 Link do komentarza
 • ehhh

  i po co wam tyle zdjęć? może jeszcze pokażecie zmasakrowane ciało kierowcy?...

  Zgłoś nadużycie ehhh wtorek, 03, wrzesień 2013 12:26 Link do komentarza
 • karolek

  to jest tragedia :(

  Zgłoś nadużycie karolek wtorek, 03, wrzesień 2013 04:16 Link do komentarza
 • BeMax

  wyrazy współczucia dla rodziny kierowcy osobówki

  Zgłoś nadużycie BeMax wtorek, 03, wrzesień 2013 02:44 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?