KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Policjanci poszukują zaginionej Teresy Baran

Policjanci poszukują zaginionej Teresy Baran Policjanci poszukują zaginionej Teresy Baran Fot. materiały policji

Policja poszukuje zaginionej Teresy Baran. 45-letnia mieszkanka Lipowicy 10 lutego br. wyszła z domu, nie nawiązała kontaktu z rodziną i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

REKLAMA


Policjanci i strażacy prowadzili poszukiwania 45-letniej mieszkanki Lipowicy. Policja została powiadomiona o zaginięciu kobiety 10 lutego około godz. 19.40. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęto poszukiwania. W działaniach uczestniczyła Państwowa Straż Pożarna, jednostki OSP, Straż Graniczna i GOPR. Poszukiwania zakończono niepowodzeniem. O zdarzeniu informowaliśmy tutaj: Trwają poszukiwania zaginionej 45-latki.

Rysopis zaginionej: wzrost około  170 cm, średniej budowa ciała, włosy proste ciemny blond, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrana była w beżowe rajstopy, spódnicę i zielony sweter.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji w Dukli, tel. (13) 43 29 371 lub całodobowo do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 310 lub tel. alarmowy 997.

kmp/red.

  • autor: kmp/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?