KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pozostajemy w zasięgu wyżu. W środku tygodnia nadal noce z mrozem

W środku tygodnia pozostaniemy w zasięgu wyżu. Noce z temperaturą poniżej 0°C. W środku tygodnia pozostaniemy w zasięgu wyżu. Noce z temperaturą poniżej 0°C. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Jesteśmy pod wpływem wyżu, jednak w okresie zimowym nie zawsze zapewnia to słoneczną aurę. W środku tygodnia jednak pokaże się słońce, temperatury maksymalne oscylować będą wokół 0°C.

REKLAMA


W nocy z wtorku na środę znajdziemy się pod wpływem wyżu znad Ukrainy. Będziemy w ciepłym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura minimalna od -4°C do -3°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1033 hPa, będzie się wahać.

W środę w ciągu dnia pozostaniemy w zasięgu wyżu z centrum nad Ukrainą. Z południowego zachodu napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 0°C do 1°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1033 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

W nocy ze środy na czwartek pozostawać będziemy pod wpływem wyżu, który znad Ukrainy przemieści się nad Bułgarię. Będziemy w ciepłym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od -5°C do -4°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-wschodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1034 hPa, będzie powoli rosnąć.

W czwartek w ciągu dnia pozostaniemy w zasięgu wyżu rozciągającego się od Bałkanów po Europę Wschodnią. Będziemy w tym samym, ciepłym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od -1°C do 0°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1033 hPa, będzie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

ma

  • autor: ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?