KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Po chłodnym piątku mróz nieco zelżeje. Będą i chmury i przejaśnienia

Po mroźnej nocy z czwartku na piątek w końcówce tygodnia mróz lżejszy. Wystąpią okresy pochmurne i przejaśnienia Po mroźnej nocy z czwartku na piątek w końcówce tygodnia mróz lżejszy. Wystąpią okresy pochmurne i przejaśnienia Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Noc z czwartku na piątek jeszcze z solidnym mrozem, potem już tak mroźno nie będzie, ale łagodna zima utrzyma się. W końcówce tygodnia będą możliwe zarówno przejaśnienia, jak i okresy z całkowitym zachmurzeniem.

REKLAMA


W nocy z czwartku na piątek będziemy w zasięgu wyżu rozciągającego się od Wysp Brytyjskich po południowo-zachodnią Rosję. Będziemy w mroźnej masie powietrza. Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Temperatura minimalna od -12°C do -11°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1038 hPa, będzie się wahać.

W piątek w ciągu dnia znajdziemy się pod wpływem wyżu znad Bałkanów. Będziemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od -5°C do -4°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni i południowy. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1036 hPa, będzie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy z piątku na sobotę będziemy w zasięgu płytkiej zatoki niżowej z frontem okluzji. Pozostaniemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie całkowite, lokalnie możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -6°C do -5°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1033 hPa, będzie powoli spadać.

W sobotę w ciągu dnia pozostaniemy w płytkiej zatoce niżowej znad Rosji, w zasięgu oddziaływania frontu okluzji. Będziemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie całkowite, lokalnie możliwe słabe opady śniegu lub marznącej mżawki. Temperatura maksymalna od -2°C do -1°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1033 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy z soboty na niedzielę znajdziemy się w zasięgu wyżu znad Europy Środkowo-Wschodniej. Pozostawać będziemy w tej samej masie powietrza. Zachmurzenie całkowite, lokalnie możliwe słabe opady śniegu lub marznącej mżawki. Gdzieniegdzie mgła ograniczająca widzialność do 500 metrów. Temperatura minimalna od -3°C do -2°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność bardzo słaba do umiarkowanej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1035 hPa, będzie powoli rosnąć.

W niedzielę będziemy pod wpływem wyżu, którego centrum przemieści się nad Europę Wschodnią. Pozostaniemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 0°C do 1°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i wschodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1036 hPa, będzie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

ma

 • autor: ma

4 komentarzy

 • ocalony

  chciałbym podziękować kierowcy, który w dniu 20.-01.-2017r. uratował mi zycie

  Zgłoś nadużycie ocalony piątek, 20, styczeń 2017 23:54 Link do komentarza
 • propozycja

  głosujesz na Przytockiego i jego bandę to niech on ci odśnieży. W innym przypadku ja bym odśnieżył

  Zgłoś nadużycie propozycja czwartek, 19, styczeń 2017 18:31 Link do komentarza
 • Marek z Polanki

  Całkowicie poważnie pytam, czy jest może ktoś, kto mógłby, oczywiście odpłatnie, odśnieżać jedną z dróg dojazdowych w Polance o długości ok. 300 m. Zapytanie aktualne od zaraz, rozliczenie może być zarówno prywatne, jak za fakturą na świadczenie usług. Po paru "przejazdach na łopacie" większej części tego dystansu nabrałem co prawda krzepy, ale obawiam się, że niestety nie nadążam z inną robotą... a szkoda! W razie zainteresowania podaję nr telefonu 502 454 724

  Zgłoś nadużycie Marek z Polanki czwartek, 19, styczeń 2017 15:51 Link do komentarza
 • oszustwo

  po co o godz. 13 i 13.30 jechał traktorem i posypywarką na ul. Żółkiewskiego styrany pracą -skoro nie odśnieżał i nie posypywał . Wjechał na ul. Okrzei i ślad po nim zaginął. Wygląda na to, że fachman kilometry robi i by się przejechać i by go zobaczono. Tam gdzie jest śnieg i ślisko nawet fachman nie pojedzie. Szkoda piasku i pługa. Licznik sie podciągnie i kasa do kieszeni wpadnie. Fachman zapomniał, że ludzie filmują i dokumentują jego nie wykonywanie się z obowiązków do których sie zobowiązał.

  Zgłoś nadużycie oszustwo czwartek, 19, styczeń 2017 14:20 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?