KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pod koniec tygodnia odwilży ciąg dalszy. Nawet nocami dodatnie temperatury

Koniec tygodnia pod znakiem odwilży. Okresami pojawią się opady. Koniec tygodnia pod znakiem odwilży. Okresami pojawią się opady.

Zima wróci w przyszłym tygodniu, przez najbliższe dni zaś ciąg dalszy odwilży. Okresami możliwe będą słabe opady, zaś dodatni temperatura utrzymywać się będzie całodobowo.

REKLAMA


W nocy z czwartku na piątek będziemy w zatoce niżu znad Atlantyku. Z południowego zachodu napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie całkowite, słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1017 hPa, będzie powoli spadać.

W piątek w ciągu dnia znajdziemy się w słabogradientowym obszarze obniżonego ciśnienia. Pozostaniemy w ciepłym powietrzu polarno-morskim, napływającym z południowego zachodu. Zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 3°C do 4°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą południowego. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1013 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

W nocy z piątku na sobotę będziemy w zatoce niżu znad północnego Atlantyku i Europy Zachodniej. Pozostaniemy w ciepłym powietrzu polarno-morskim napływającym z południowego zachodu. Zachmurzenie całkowite. Lokalnie opady mżawki, a gdzieniegdzie również mgła ograniczająca widzialność do 500 metrów. Temperatura minimalna od 1°C do 2°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni. Widzialność bardzo słaba do umiarkowanej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1013 hPa, będzie się wahać.

W sobotę w ciągu dnia sytuacja baryczna nie zmieni się w sposób istotny. Pozostaniemy także w ciepłym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie duże i całkowite, okresami możliwe opady mżawki. Temperatura maksymalna od 3°C do 4°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni. Widzialność słaba do umiarkowanej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1010 hPa, początkowo będzie spadać, potem zacznie się wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy z soboty na niedzielę będziemy pod wpływem płytkiego niżu przemieszczającego się znad Włoch nad Węgry. Będziemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie duże i całkowite, lokalnie możliwa słaba mżawka. Temperatura minimalna od 1°C do 2°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-wschodni. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie 1008 hPa, będzie się wahać.

W niedzielę w ciągu dnia znajdziemy się w słabogradientowym obszarze obniżonego ciśnienia. Będziemy w przetransformowanej masie powietrza polarno-morskiego. Zachmurzenie duże i całkowite, okresami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 3°C do 4°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1008 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

ma

  • autor: ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?