Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W poniedziałek i wtorek nieco cieplej. Popołudniami około 20°C, lokalnie przelotny deszcz

Początek nowego tygodnia trochę cieplejszy niż koniec mijającego. Dominacja zachmurzenia umiarkowanego. Początek nowego tygodnia trochę cieplejszy niż koniec mijającego. Dominacja zachmurzenia umiarkowanego. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Powoli rozbudowujący się na północny wschód klin wyżu znad Irlandii niebawem odetnie nas od dalszego napływu przenikliwie chłodnego powietrza arktycznego. I - jak na razie - to tyle dobrych wiadomości. Mimo że ciśnienie powoli wzrasta, to przez najbliższe dni pogodę w Polsce w dalszym ciągu kształtować będą niże. Zrobi się co prawda cieplej, ale w pierwszej połowie tygodnia typowo wakacyjne temperatury jeszcze nie powrócą, dodatkowo okresami, lokalnie może przelotnie popadać. Tworzyć się więc będą chmury kłębiaste, przez które czasami przebije się słońce, czasami zaś zostanie przez wspomniane obłoki zasłonięte. Noce jeszcze chłodne.

REKLAMAW poniedziałek w ciągu dnia (25 czerwca 2018) nadal znajdować się będziemy pomiędzy wyżem znad Europy Zachodniej a niżem znad Łotwy. Pozostaniemy jeszcze w przetransformowanym powietrzu arktycznym. Zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Lokalnie niewykluczony przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 18°C do 19°C. Wiatr słaby, zachodni skręcający na północny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1019 hPa, będzie bez większych zmian. Warunki biometeorologiczne obojętne.

W nocy z poniedziałku na wtorek (25/26 czerwca 2018) Polska wciąż będzie pomiędzy wyżem znad Morza Północnego a wypełniającym się niżem, który przemieści się nad Litwę. Znajdziemy się w powietrzu polarno-morskim starym. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 8°C do 9°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1021 hPa, będzie bez większych zmian.

We wtorek w ciągu dnia (26 czerwca 2018) pozostaniemy pomiędzy wyżem znad Morza Północnego a płytkim, wypełniającym się niżem, który w ciągu dnia przemieści się nad Podlasie. Będziemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu, lokalnie niewykluczona burza. Temperatura maksymalna od 20°C do 21°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą północno-zachodniego. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1020 hPa, będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj