Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Nadal chłodno, okresami mocniej powieje z zachodu. Prognoza na poniedziałek i wtorek

W poniedziałek będzie chłodno, okresami mocniej powieje. We wtorek w ciągu dnia nieznacznie cieplej. W poniedziałek będzie chłodno, okresami mocniej powieje. We wtorek w ciągu dnia nieznacznie cieplej. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Niż znad Białorusi kształtuje pogodę także w Polsce, nad Skandynawią zaś mamy wyż, w takiej sytuacji nie ma innego wyjścia - po prostu musi być chłodno. Nad całą Europę Środkową płynie z północy arktyczne powietrze i tak będzie również przez najbliższe kilkadziesiąt godzin. Chłód zacznie wycofywać się we wtorek, nie ma obaw co do tego, że wróci do nas normalna dla lipca, letnia aura. Póki co przez dwa dni jeszcze będziemy musieli ubierać się cieplej, szczególnie w poniedziałek, kiedy to może również słabo i przelotnie popadać, a okresami też dokuczy nam porywisty, zachodni wiatr, obniżający temperaturę odczuwalną.

REKLAMAW nocy z niedzieli na poniedziałek (1/2 lipca 2018) cały kraj pozostanie w zasięgu niżu znad Białorusi. Z północy napływać będzie chłodne powietrze arktyczno-morskie. Zachmurzenie umiarkowane i duże, wieczorem zanikające przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 9°C do 10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1016 hPa, będzie bez większych zmian.

W poniedziałek w ciągu dnia (2 lipca 2018) pogodę w Polsce w dalszym ciągu kształtować będzie niż znad Białorusi. W dalszym ciągu z północy napływać będzie chłodne powietrze arktyczno-morskie. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, możliwe słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 17°C do 18°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni i północno-zachodni. Widzialność bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1016 hPa, pozostanie bez większych zmian. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy z poniedziałku na wtorek (2/3 lipca 2018) dostaniemy się pod wpływ wyżu znad Morza Północnego. Z północy napływać będzie chłodne powietrze arktyczne. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 7°C do 8°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1018 hPa, będzie bez większych zmian.

We wtorek w ciągu dnia (3 lipca 2018) pozostaniemy w zasięgu wyżu znad Morza Północnego. Z północy nadal napływać będzie chłodne powietrze arktyczne. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 19°C do 20°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1017 hPa, będzie bez większych zmian. Warunki biometeorologiczne obojętne przechodzące w korzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj