Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W dalszym ciągu ciepło, ale bez męczącego skwaru. Sprawdź prognozę na początek tygodnia

Nadal ciepło, ale do upałów daleko. Na początku tygodnia maksymalnie 25°C. Nadal ciepło, ale do upałów daleko. Na początku tygodnia maksymalnie 25°C. Fot. PixaBay

Mimo że jest ciepło, to póki co w tym roku nie męczył nas jeszcze prawdziwy letni skwar - najwyższe temperatury maksymalne notowaliśmy jak na razie odpowiednio 10 czerwca oraz 21 czerwca i było to 29°C. Na początku tygodnia zanotujemy takie temperatury, jakie chyba lubimy o tej porze roku najbardziej - w najchłodniejszym momencie dnia, a więc o wschodzie słońca, będzie około 13°C, zaś popołudniami temperatura osiągać może 25°C. Na niebie pojawi się trochę chmur, zwłaszcza kłębiastych, ale dominować powinny okresy słoneczne.

REKLAMAW nocy z niedzieli na poniedziałek (8/9 lipca 2018) dostaniemy się pod wpływ słabego klina wyżu znad północnego Atlantyku. Z północnego zachodu napływać będzie chłodniejsze powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 13°C do 14°C. Wiatr słaby, zachodni i północno-zachodni. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1017 hPa, będzie bez większych zmian.

W poniedziałek w ciągu dnia (9 lipca 2018) znajdować się będziemy w obszarze przejściowym pomiędzy wyżem znad Europy Zachodniej a niżem obejmującym wschód kontynentu. Z północnego zachodu napływać będzie przetransformowane powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 24°C do 25°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1016 hPa, będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy z poniedziałku na wtorek (9/10 lipca 2018) będziemy w słabogradientowym obszarze lekko obniżonego ciśnienia. Pozostaniemy w starym powietrzu polarno-morskim. Bezchmurnie i zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 12°C do 13°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1015 hPa, będzie bez większych zmian.

We wtorek w ciągu dnia (10 lipca 2018) pozostaniemy w słabogradientowym obszarze lekko obniżonego ciśnienia. Nadal napływać będzie przetransformowane powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 25°C do 26°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1013 hPa, będzie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj