Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W środę i czwartek pochmurno i deszczowo. Uporczywy niż nie odpuści

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Niż znad Europy Wschodniej nie odpuszcza także Polsce, dziś cały nasz kraj jest pod jego wpływem i niestety podobnie będzie również jutro i pojutrze. Nad wschodnią częścią kraju - bliższą centrum niżu - występuje w dodatku spory pionowy gradient temperatury, w związku z czym miejscami tworzą się nawet burze. Środek tygodnia nadal będzie deszczowy, lokalnie zagrzmi, możliwe przejaśnienia, głównie w czwartek. Umiarkowanie ciepło.

REKLAMAW nocy z wtorku na środę (17/18 lipca 2018) pogodę w Polsce nadal kształtować będzie niż znad Europy Wschodniej. Z północnego zachodu napływać będzie chłodne powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie duże i całkowite, nad ranem opady deszczu. Temperatura minimalna od 16°C do 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1006 hPa, będzie powoli spadać.

W środę w ciągu dnia (18 lipca 2018) pozostaniemy pod wpływem niżu znad Rosji, w strefie frontu zokludowanego przemieszczającego się z północnego wschodu na południowy zachód. Utrzyma się napływ wilgotnego powietrza polarno-morskiego. Zachmurzenie duże i całkowite, opady deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym, po południu możliwe burze. Temperatura maksymalna od 21°C do 22°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Widzialność umiarkowana poprawiająca się w drugiej połowie dnia do dobrej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1004 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorogiczne niekorzystne.

W nocy ze środy na czwartek (18/19 lipca 2018) pozostaniemy pod wpływem niżu znad Europy Wschodniej. Z północnego zachodu napływać będzie wilgotna, polarno-morska masa powietrza. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu i burze. Temperatura minimalna od 17°C do 18°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą północno-zachodniego. Widzialność dobra, pogarszająca się do umiarkowanej, okresami słabej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1007 hPa, będzie powoli wzrastać.

W czwartek w ciągu dnia (19 lipca 2018) pogodę w kraju w dalszym ciągu kształtować będzie niż znad Europy Wschodniej. Napływać będzie wilgotne powietrze z północnego zachodu. Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna od 23°C do 24°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1009 hPa, będzie powoli wzrastać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj