Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl


 
 

W środku tygodnia odetchniemy od gorąca. Środa jeszcze z przelotnym deszczem

W środku tygodnia odetchniemy trochę chłodniejszym powietrzem. Środa jeszcze z przelotnym deszczem. W środku tygodnia odetchniemy trochę chłodniejszym powietrzem. Środa jeszcze z przelotnym deszczem. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Front chłodny nadchodzący od zachodu zamyka kolejny gorący epizod w tym roku, już w środę nad ranem jego strefa znajdować się będzie poza granicami naszego kraju, ale pod wpływem niżu, tyle że w tylnej jego części, pozostaniemy jeszcze przez kolejne kilkanaście godzin. W czwartek już dostaniemy się pod wpływ wyżu, oddychać będziemy powietrzem pochodzenia atlantyckiego, w którym temperatura maksymalna nie zdoła przekroczyć 25°C.

REKLAMAW nocy z wtorku na środę (14/15 sierpnia 2018) będziemy pod wpływem niżu przemieszczającego się znad Bałtyku nad zachodnią Rosję. Z zachodu na wschód przewędruje chłodny front atmosferyczny, za którym nad ranem napływać zacznie chłodne powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie duże i całkowite, przelotne opady deszczu, a w pierwszej połowie nocy miejscami również burze. Temperatura minimalna od 16°C do 17°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1013 hPa, będzie wzrastać.

W środę w ciągu dnia (15 sierpnia 2018) znajdziemy się w tylnej części niżu znad Rosji. Z zachodu napływać będzie chłodne i wilgotne powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 23°C do 24°C. Wiatr słaby, zachodni i północno-zachodni. Widzialność umiarkowana poprawiająca się do dobrej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1016 hPa, będzie się nieznacznie wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy ze środy na czwartek (15/16 sierpnia 2018) dostaniemy się pod wpływ wyżu, który znad Alp przemieści się nad południowo-zachodnią Polskę. Z zachodu napływać będzie chłodne powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Gdzieniegdzie silne zamglenia ograniczające widzialność do 2000 metrów. Temperatura minimalna od 13°C do 14°C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich. Widzialność dobra pogarszająca się do umiarkowanej, miejscami słabej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1018 hPa, będzie powoli wzrastać.

W czwartek w ciągu dnia (16 sierpnia 2018) pozostaniemy pod wpływem wyżu, który do wieczora przemieści się nad Estonię. Będziemy w przetransformowanym powietrzu polarno-morskim. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 24°C do 25°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1019 hPa, będzie bez większych zmian. Warunki biometeorologiczne korzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj