Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Z zachodu napłynie bardzo ciepłe powietrze. W środku tygodnia popołudniami około 25°C

W środowe i czwartkowe popołudnie bardzo ciepło, miejscami nawet gorąco. Będzie słonecznie. W środowe i czwartkowe popołudnie bardzo ciepło, miejscami nawet gorąco. Będzie słonecznie. Fot. PixaBay

To już szósty miesiąc z rzędu, który przynosi nam temperatury zdecydowanie powyżej normy wieloletniej. Dzięki temu można odnieść wrażenie, że lato 2018 trwa nadzwyczaj długo i tak w istocie jest - bardzo wysokie wskazania termometrów notujemy przecież od kwietnia. Oczywiście zdarzały się od tego czasu także okresy chłodniejsze, jednak były one tylko i wyłącznie krótkimi epizodami. Tym samym można spodziewać się, iż zapowiedź bardzo ciepłych nadchodzących dni już niemal u nikogo nie wywoła większego zaskoczenia - zdążyliśmy się już do podobnych prognoz przyzwyczaić... Z zachodu napływać zaczyna gorące powietrze. Zarówno w środę, jak i w czwartek, popołudniami temperatura maksymalna osiągnie około 25°C, miejscami nawet wartość tę przekroczy. Lato najwyraźniej nie chce się z nami pożegnać.

REKLAMAW nocy z wtorku na środę (11/12 września 2018) znajdziemy się w zasięgu wyżu znad Węgier. Z zachodu napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od 12°C do 13°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra pogarszająca się do umiarkowanej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1024 hPa, będzie bez większych zmian.

W środę w ciągu dnia (12 września 2018) będziemy w zasięgu rozległego wału wysokiego ciśnienia rozciągającego się od Włoch, przez Rumunię, po Europę Wschodnią. Z zachodu napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 25°C do 26°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1023 hPa, przed południem zacznie spadać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy ze środy na czwartek (12/13 września 2018) znajdować się będziemy w słabogradientowym obszarze podwyższonego ciśnienia. Utrzyma się nad nami powietrze polarno-morskie ciepłe. Będzie na ogół bezchmurnie, tylko okresami zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 13°C do 14°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą południowo-wschodniego. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1021 hPa, będzie się lekko wahać.

W czwartek w ciągu dnia (13 września 2018) będziemy w słabogradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Z zachodu nadal napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 25°C do 26°C. Wiatr słaby, zmienny, rano okresami cisza. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1019 hPa, będzie się wahać. Warunki biometeorologiczne korzystne przechodzące w obojętne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj