Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wraca lato, przed nami piękny tydzień! W poniedziałek 23°C, we wtorek 25°C

Przed nami kolejny słoneczny, letni tydzień. Po chłodnym poniedziałkowym poranku nadejdzie kolejne ocieplenie. Przed nami kolejny słoneczny, letni tydzień. Po chłodnym poniedziałkowym poranku nadejdzie kolejne ocieplenie. Fot. PixaBay

Mamy drugą połowę września, a tu po chłodniejszym weekendzie znów synoptykom pozostaje zapowiedzieć powrót lata! Jutro będziemy już po ciepłej, zachodniej stronie wyżu i choć rano temperatura jeszcze będzie wrześniowa, to potem natychmiastowo ociepli się. W podobnej sytuacji barycznej i utrzymującej się cyrkulacji antycyklonalnej, czyli kształtowanej przez wyż, pozostaniemy przez dobrych kilka następnych dni. Początek tygodnia zatem przyjemny, a od środy znów zrobi się wręcz gorąco!

REKLAMAW nocy z niedzieli na poniedziałek (16/17 września 2018) będziemy pod wpływem wyżu znad Ukrainy. Pozostaniemy jeszcze w chłodnej masie powietrza polarno-morskiego. Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 8°C do 9°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni. Widzialność dobra, nad ranem przejściowo umiarkowana. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1027 hPa, będzie bez większych zmian.

W poniedziałek w ciągu dnia (17 września 2018) pozostaniemy w zasięgu wyżu znad Ukrainy, jednak z południowego zachodu napływać zacznie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 22°C do 23°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą południowo-zachodniego. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1024 hPa, zacznie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy z poniedziałku na wtorek (17/18 września 2018) pogodę w całym kraju kształtować będzie wyż znad Ukrainy. Z południowego zachodu napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie. Bezchmurnie i zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 11°C do 12°C. Wiatr słaby, wschodni skręcający na południowy. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1023 hPa, będzie bez większych zmian.

We wtorek w ciągu dnia (18 września 2018) w dalszym ciągu nasz kraj, podobnie jak cały obszar Europy Środkowo-Wschodniej, znajdować się będzie pod wpływem wyżu, którego centrum przemieści się nad Morze Czarne. Z południa napływać zacznie bardzo ciepłe powietrze zwrotnikowe. Zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 25°C do 26°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1022 hPa, będzie bez większych zmian. Warunki biometeorologiczne korzystne.

ma

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj