Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl


 
 

Złota jesień w listopadzie. Początek tygodnia niemal bezchmurny, a na termometrach 21°C!

Wyż znad Rosji nadal sprowadzać będzie powietrze zwrotnikowe. Poniedziałek i wtorek słoneczne i ciepłe. Wyż znad Rosji nadal sprowadzać będzie powietrze zwrotnikowe. Poniedziałek i wtorek słoneczne i ciepłe. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Początek listopada tego roku jest naprawdę wyjątkowy. W minionych dniach panowały temperatury charakterystyczne wręcz dla termicznego lata, na początku przyszłego tygodnia nadal znajdować się będziemy w powietrzu zwrotnikowym. Nocami, szczególnie w trakcie tej poniedziałkowej, utworzą się liczne mgły i zamglenia, jednak w ciągu dnia dominować będzie słoneczna aura, której nie powstydziłby się wrzesień. Chłodniej zrobi się dopiero w drugiej połowie tygodnia.

REKLAMAW nocy z niedzieli na poniedziałek (4/5 listopada 2018) będziemy pod wpływem wyżu znad Rosji. Z południa napływać będzie ciepłe powietrze zwrotnikowe. Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Mgły ograniczające widzialność do 300 metrów. Temperatura minimalna od 9°C do 10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. Widzialność umiarkowana pogarszająca się do bardzo słabej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1023 hPa, będzie bez większych zmian.

W poniedziałek w ciągu dnia (5 listopada 2018) pogodę wciąż kształtować będzie wyż znad Rosji. Z południowego wschodu napływać będzie ciepłe powietrze zwrotnikowe. Zachmurzenie małe, wieczorem bezchmurnie. Rano zanikające mgły ograniczające widzialność do 300 metrów. Temperatura maksymalna od 20°C do 21°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność bardzo słaba poprawiająca się do dobrej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1021 hPa, będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy z poniedziałku na wtorek (5/6 listopada 2018) pozostaniemy pod wpływem wyżu znad Rosji. Z południowego wschodu nadal napływać będzie ciepłe powietrze zwrotnikowe. Bezchmurnie. Temperatura minimalna od 7°C do 8°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i wschodni. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1023 hPa, wieczorem będzie powoli wzrastać, potem pozostanie bez większych zmian.

We wtorek w ciągu dnia (6 listopada 2018) wciąż pozostaniemy pod wpływem tego samego wyżu znad Rosji. Z południowego wschodu napływać będzie ciepłe powietrze zwrotnikowe. Bezchmurnie. Temperatura maksymalna od 19°C do 20°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie 1021 hPa, będzie się nieznacznie wahać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj