Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Napływa powietrze z północnej Afryki. Środek tygodnia upalny, w czwartek nawet 31°C

W środę zanotujemy 29°C. Druga połowa tygodnia - od czwartku począwszy - będzie jeszcze cieplejsza. W środę zanotujemy 29°C. Druga połowa tygodnia - od czwartku począwszy - będzie jeszcze cieplejsza. Fot. PixaBay

Nad cały kraj napływa gorące powietrze zwrotnikowe aż z Afryki i jeszcze długo napływać będzie, a więc pozostaje przyzwyczaić się do wysokich temperatur. W środę po południu zanotujemy 29°C, a druga połowa tygodnia ma być jeszcze cieplejsza - od czwartku zaczynając - kiedy to spodziewana jest temperatura dochodząca do 31°C. Na niebie dominować będzie słońce. Kolejne dni nie przyniosą radykalnych zmian.

REKLAMAW nocy z wtorku na środę (11/12 czerwca 2019) będziemy w ciepłym wycinku niżu znad Niemiec. Z południa napływać będzie ciepłe powietrze zwrotnikowe. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 16°C do 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1016 hPa, będzie bez większych zmian.

W środę w ciągu dnia (12 czerwca 2019) sytuacja baryczna nie ulegnie istotnym zmianom. Wciąż z południa napływać będzie gorące powietrze zwrotnikowe. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 29°C do 30°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni skręcający na południowy. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1015 hPa, będzie bez większych zmian. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy ze środy na czwartek (12/13 czerwca 2019) sytuacja baryczna pozostanie bez większych zmian. Utrzyma się napływ ciepłego powietrza zwrotnikowego. Bezchmurnie i zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 17°C do 18°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1015 hPa, przez noc nieznacznie wzrośnie.

W czwartek w ciągu dnia (13 czerwca 2019) będziemy, podobnie jak i reszta kraju, pod wpływem niżu znad Morza Północnego. Z południa napływać będzie upalne powietrze zwrotnikowe. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 30°C do 31°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1015 hPa, będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

ma

  • autor: ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj