Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Środa jeszcze dość chłodna, ale czwartek zdecydowanie cieplejszy. Po południu będzie 21°C

W środę jeszcze chłodnawo, ale w czwartek zdecydowanie cieplej. Po południu na termometrach aż 21°C. W środę jeszcze chłodnawo, ale w czwartek zdecydowanie cieplej. Po południu na termometrach aż 21°C. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Po ciepłych świętach nadszedł znacznie chłodniejszy wtorek. Ów chłód utrzyma się do środy. Będzie trochę słońca, ale czasem na niebie pojawi się więcej chmur związanych z ciepłym frontem atmosferycznym, który wprowadzi do nas powietrze o znacznie wyższej temperaturze, co odczujemy w czwartek. Czwarty dzień tygodnia będzie więc zdecydowanie słoneczny, choć dający się we znaki zachodni wiatr z nami pozostanie. Po południu przewidujemy wzrost temperatury do ponad 20°C, w Krośnie do 21°C. Podsumowując - kwietniowej przeplatanki ciąg dalszy.

REKLAMAW nocy wtorku na środę (14/15 kwietnia 2020) rozbuduje się nad nami wyż, który przemieści się znad Morza Północnego przez Holandię i Niemcy, rano docierając nad Austrię. Będziemy w powietrzu arktycznym starym. Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od -1°C do 0°C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1022 hPa, będzie powoli wzrastać.

W środę w ciągu dnia (15 kwietnia 2020) dostaniemy się pod wpływ niżu przemieszczającego się znad Morza Norweskiego przez Norwegię nad Szwecję. Od zachodu nasunie się ciepły front atmosferyczny. Będziemy w chłodnej masie powietrza polarno-morskiego. Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 10°C do 11°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, tylko wieczorem słaby, z kierunków zachodnich. Widzialność bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1022 hPa, będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne obojętne.

W nocy ze środy na czwartek (15/16 kwietnia 2020) będziemy w ciepłym wycinku niżu, który do rana przemieści się nad Zatokę Fińską. Z zachodu napływać zacznie ciepłe powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 4°C do 5°C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1022 hPa, będzie się lekko wahać.

W czwartek w ciągu dnia (16 kwietnia 2020) pozostawać będziemy, tak jak i cały obszar od Dolnego Śląska po Podkarpacie, w ciepłym wycinku niżu, który wejdzie nad zachodnią Rosję. Z zachodu napływać będzie ciepłe i suche powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 20°C do 21°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, jedynie rano i wieczorem słaby, z kierunków zachodnich. Widzialność bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1016 hPa i będzie spadać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj