Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W środku tygodnia zachmurzenie umiarkowane. Będzie coraz cieplej, w czwartek do 16°C

W połowie tygodnia jeszcze wyżowo, będzie coraz cieplej, ale wciąż sucho. W czwartek po południu 16°C. W połowie tygodnia jeszcze wyżowo, będzie coraz cieplej, ale wciąż sucho. W czwartek po południu 16°C. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

W środku tygodnia utrzymamy się jeszcze w objęciach wyżu, który jednak zacznie słabnąć - o ile we wtorek o północy barometry w jego centrum, znajdującym się u wybrzeży Norwegii, wskazywały 1038 hPa, o tyle w czwartek w południe ich wskazania będą już o jedenaście hektopaskali niższe, a obszar najwyższego ciśnienia wróci znów nad Morze Norweskie. Polska utrzyma się w podobnej cyrkulacji, ale powietrze ogrzewać się zacznie od coraz silniejszego słońca, dlatego w czwarty dzień tygodnia po południu spodziewać się możemy 16°C. W ciągu dnia na niebie trochę chmur kłębiastych Cumulus i trochę słońca. Nadal bez szans na deszcz.

REKLAMAW nocy z wtorku na środę (21/22 kwietnia 2020) pozostawać będziemy pod wpływem wyżu znad Norwegii. Z północnego wschodu nadal napływać będzie chłodne i suche powietrze polarno-kontynentalne. Zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 0°C do 1°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą północno-wschodniego. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1027 hPa, będzie bez większych zmian.

W środę w ciągu dnia (22 kwietnia 2020) pogodę kształtować będzie ten sam wyż, który powoli zacznie słabnąć i przemieści się nad Morze Norweskie. Z północnego wschodu napływać będzie chłodne powietrze polarno-kontynentalne. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 13°C do 14°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą północno-wschodniego. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1027 hPa i będzie powoli spadać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy ze środy na czwartek (22/23 kwietnia 2020) pozostaniemy w zasięgu wyżu znad Morza Norweskiego. Utrzyma się napływ suchego powietrza polarno-kontynentalnego. Bezchmurnie i zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 0°C do 1°C. Wiatr słaby, z kierunków zmieniających się. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1026 hPa i będzie się lekko wahać.

W czwartek w ciągu dnia (23 kwietnia 2020) utrzymamy się jeszcze na skraju słabnącego wyżu znad Morza Norweskiego. Pozostaniemy w suchej polarno-kontynentalnej masie powietrza. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 15°C do 16°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą północnego. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1023 hPa i będzie spadać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj