Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Ponura niedziela z mżawką

W ciągu dnia na pogodę w naszym powiecie wpływ w dalszym ciągu będą mieć ośrodki niżowe. Kolejne dwa ośrodki wtórne związane będą z tym samym potężnym niżem znad Atlantyku. Centrum pierwszego położone będzie nad Niemcami, a drugiego nad Węgrami.

REKLAMA
W niedzielę w dalszym ciągu nad Polską zalegać będzie front atmosferyczny. Będzie on oddzielał od siebie dwie masy powietrza - stare, mroźne powietrze arktyczne napływające z północy oraz polarno-morskie zalegające na południu kraju.

alt

W dzień w całym powiecie zachmurzenie duże i całkowite. W niedziele musimy być przygotowani na kolejną porcję opadów deszczu i mżawki, które będą mieć zmienne natężenie. Miejscami nie wykluczone opady marznące. Temperatura maksymalna wyniesie ok. 2 - 3 ºC. Wilgotność względna w regionie na poziomie 90 - 95 %. Wiatr słaby, w pierwszej części dnia wiejący ze wschodu, w drugiej z północnego zachodu, okresami cisza. Od wczesnych godzin porannych ciśnienie w naszym powiecie będzie lekko spadać. W samo południe barometry wskażą około 1000 hPa.

alt

W nocy z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie duże i całkowite. Opady deszczu na ogół nie powinny występować, miejscami mogą pojawiać się jedynie opady mżawki. Temperatura minimalna w nocy spadnie do -1 - 0 ºC. Wilgotność względna w nocy będzie na takim samym poziomie jak w dzień - od 90 do 95 %. Wiatr słaby, wiejący z kierunków północnych, okresami cisza. O północy ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie 1000 hPa. W nocy w regionie okresowo pojawiające się mgły ograniczające widzialność od 100 do 900 m.

(plco)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj