Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Śnieg przed wielkanocą. Zima zadomowiła się na dobre

W ciągu dnia na pogodę w naszym regionie wpływ będzie miał ośrodek niskiego ciśnienia z centrum nad Bałkanami. Dodatkowo pogodę niżową spotęguje wtórny ośrodek niskiego ciśnienia z centrum nad Węgrami i Rumunią.

REKLAMAalt

Z niżami związane będą także fronty atmosferyczne, które w Polsce południowej przyniosą opady śniegu. Nasz region w dalszym ciągu znajdował się będzie pod wpływem zimnego powietrza arktycznego.

alt

W ciągu dnia w naszym powiecie zachmurzenie duże i całkowite a wraz z nim słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna, jaką w dzień pokażą termometry wyniesie do -4 - -3 ºC. Wilgotność względna będzie utrzymywać się na poziomie 80 - 90 %. Wiatr przez cały dzień umiarkowany, wiejący ze średnią prędkością 7 – 8 m/s (25 – 28 km/h), północno-wschodni. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza przez cały dzień będzie utrzymywać się na poziomie 1013 hPa.

alt

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie duże, z możliwymi niewielkimi przejaśnieniami i słabymi opadami śniegu. W naszym regionie temperatura minimalna wyniesie od -7 do -6 ºC. Wilgotność względna na poziomie 95 %. Wiatr w dalszym ciągu umiarkowany, średnia prędkość 6 – 7 m/s (21 – 25 km/h), północno-wschodni i wschodni. Ciśnienie podobnie jak w ciągu dnia tak i w nocy utrzymywać się będzie na poziomie 1013 hPa.

(plco)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj