Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wtorek bez upałów. Możliwy przelotny deszcz i burze

We wtorek w ciągu dnia Polska znajdować się będzie w zasięgu oddziaływania ośrodka niżowego, stopniowo pogłębiającego się i przybierającego na sile, którego centrum w południe znajdować się będzie nad Szwecją, a do północy w środę przemieści się nad Danię. Wpływ tego ośrodka zaznaczy się również w godzinach nocnych.

REKLAMAalt

Dodatkowo na pogodę w naszym kraju oddziaływać będzie front okluzji, który oddzielać będzie stare powietrze polarno-morskie napływające do południowo-wschodniej połowy Polski od świeższego powietrza polarno-morskiego, również termicznie chłodnego, napływającego do północno-zachodniej połowy kraju.

alt

W dzień w powiecie krośnieńskim zachmurzenie początkowo małe, z biegiem dnia wzrastające do umiarkowanego. W ciągu dnia w regionie prognozowane są przelotne opady deszczu i burze, które mogą przybierać umiarkowaną siłę. Temperatura maksymalna, jaką wskażą termometry wyniesie 20 – 21 ºC. Wilgotność względna do 50 - 60 %. Wiatr w ciągu dnia wiatr na ogół słaby, okresami umiarkowany z kierunków południowych. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza w południe wyniesie 1014 hPa i po południu zacznie powoli spadać.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie umiarkowane. W nocy nadal mogą pojawiać się przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna w naszym regionie spadnie do 9 – 10 ºC. Wilgotność względna w nocy około 90 %. Wiatr słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie w nocy wzrośnie do poziomu 1011 hPa i w dalszym ciągu będzie spadać.

(plco)

  • autor: plco

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj