Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Słońce Krosna nie opuszcza

We wtorek (09.07) w polu barycznym nad przeważającą częścią Europy zaznaczać się będzie wyż baryczny, który w dalszym ciągu będzie odpowiedzialny za prawdziwą letnią pogodę. Na horyzoncie widać jednak kolejne postępujące zmiany, które spowodują, że wyż z centrum nad Wyspami Brytyjskimi zacznie się osłabiać.

REKLAMAZmiany widoczne są już w środkowej troposferze, gdzie nad Skandynawię zacznie sięgać zatoka niskiego ciśnienia. Przy powierzchni ziemi odpowiadać jej będzie ośrodek niskiego ciśnienia, które przemieszczać się będzie nad Morze Bałtyckie i kraje nadbałtyckie. W ciągu dnia Polska znajdować się będzie jeszcze pod wpływem ciepłego powietrza polarno-morskiego napływającego z północnego zachodu.

W dzień w naszym regionie zachmurzenie początkowo małe, okresami niebo bezchmurne. Z biegiem dnia na niebie mogą lokalnie rozwijać się chmury kłębiaste. Brak opadów. Maksymalna temperatura, jaką pokażą termometry w naszym regionie wyniesie około 25 – 26 ºC. Wiatr słaby, wiejący z północnego wschodu. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w samo południe 1025 hPa i przez cały dzień będzie mieć tendencję spadkową.

W nocy z wtorku na środę niebo będzie bezchmurne, jedynie lokalnie pojawiać się będzie małe zachmurzenie. Brak opadów. Temperatura minimalna w nocy spadnie do wartości około 16 – 17 ºC. Wiatr słaby i nadal będzie wiał z kierunków północnych. Ciśnienie o północy wyniesie 1019 hPa i nadal będzie spadać.

(pco)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj