Raportuj komentarz

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż mój teść – Jan Zych, jak każdy normalny ojciec, utrzymujący właściwe kontakty z dziećmi, 10 lat temu - kiedy rozpoczynałam działalność gospodarczą, owszem pomagał mi - własną fizyczną pracą, przy doprowadzaniu wynajmowanego budynku do stanu użyteczności.

Oświadczam również, iż Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina” jest wyłącznie moją własnością i wszystkich niedoinformowanych wyprowadzam z błędu, jakoby był to „rodzinny biznes wÓjta”.

Skoro dotykają Państwo kolejnej kwestii, o której znów nie mają Państwo pojęcia, czyli rzekomego „dofinansowania” z budżetu Gminy Korczyna mojej placówki, pragnę wyjaśnić, iż jeżeli do przedszkoli uczęszczają dzieci z innych gmin niż gmina, na terenie której zlokalizowane jest przedszkole, wówczas gmina przedszkola rozlicza się z gminą dziecka (odsyłam do zapoznania się z przepisami dotyczącymi funkcjonowania systemu oświaty).

Jednocześnie informuję, iż każda tego typu próba zniesławienia i naruszenia dobrego imienia prowadzonej przeze mnie placówki będzie dochodzona na drodze postępowania sądowego.

Z poważaniem
Katarzyna Zych