KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dom Dziecka kibicował reprezentacji na meczu Polski w Lidze Światowej!

Grupa wychowanków Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem wraz z opiekunami, 6 czerwca wyjechała do Częstochowy na mecz reprezentacji Polski w Lidze Światowej z drużyną Iranu.

REKLAMA


Dzieci zostały zaproszone na mecz przez Orlen Południe S.A. Sponsor sfinansował koszty dojazdu, nocleg oraz bilety na mecz.


- Przed Halą Sportową w Częstochowie powitała nas bardzo serdecznie Pani Monika - pracownik Orlenu Południe S.A. Rozdała specjalnie przygotowane dla każdego z nas identyfikatory. Razem z nami przeżywała i mocno kibicowała "biało-czerwonym" - mówi opiekun grupy, Marcin Józefowicz.

Mecz był pełen emocji i wrażeń. Dzieci bardzo przeżywały każdy zdobyty i stracony punkt naszych siatkarzy. Kibicowały razem z całą widownią. Pojedynek był bardzo zacięty ale w piątym secie nasza reprezentacja zwyciężyła, pokonujący tym samym Iran 3:2.

- To dla nas duża radość wziąć udział na żywo w takie imprezie. Transmisja telewizyjna to nie to samo. Teraz to wiemy. Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy Orlenowi Południe - podsumowuje Marcin Józefowicz.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?