KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

THE LOOK OF THE YEAR. Gala Finałowa już 4 lipca!

  • autor: Redakcja
  • czwartek, 25, czerwiec 2015 11:09
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj

THE LOOK OF THE YEAR RZESZÓW to festiwal Piękna, Kultury i Sztuki. Podczas Gali Finałowej 4 lipca Jury wybierze trzy modelki, które dostaną się do finałów ogólnopolskich, organizowanych na przełomie sierpnia/września, a jesienią przed modelkami czekają finały światowe. Wśród finalistek są też dziewczyny z Krosna i powiatu krośnieńskiego. Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje KrosnoCity.pl.

REKLAMA


Doświadczenia TLOTY
Międzynarodowy konkurs THE LOOK OF THE YEAR organizowany jest od 1983 roku w ponad 55 krajach. Co roku organizowane są edycje narodowe, w których bierze udział około 200 tysięcy młodych dziewcząt marzących o karierze modelki. Dzięki udziałowi w konkursie otrzymują one szansę na zrobienie kariery na najsłynniejszych wybiegach świata. Misją konkursu jest odkrycie i wypromowanie utalentowanych modelek i pokazanie ich osobowości.


THE LOOK OF THE YEAR stwarza równe szanse dziewczynom na całym świecie bez względu na ich kolor skóry, przekonania religijne i pochodzenie etniczne. Z konkursem związane są takie modelki jak Cindy Crawford, Alessandra Ambrosio, Linda Evangelista, Naomi Campbell, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. W corocznym światowym finale, który ma miejsce w Taorminie na Sycylii, wyłaniana jest Modelka THE LOOK OF THE YEAR, która otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek i rozpoczyna w ten sposób międzynarodową karierę. W 2012 roku, konkurs światowy wygrała Angelika Lipa - dziś już znana na świecie modelka z Lubelszczyzny.

Po raz pierwszy konkurs odbywa się na Podkarpaciu
Przygotowania do tego prestiżowego wydarzenia trwają już od kwietnia. Finałowa piętnastka została wyłoniona z licznego grona młodych dziewczyn, marzących o karierze top modelki podczas dwóch castingów oraz półfinałowego etapu konkursowego. Modelki zaprezentują się między innymi w strojach kąpielowych, strojach wieczorowych, ubraniach typu casual. Zaproszeni projektanci to znane już w kraju i za granicą nazwiska i marki.

Wśród podkarpackich finalistek jest krośnianka - Beata Czekańska, o której już pisaliśmy na KrosnoCity.pl - tutaj.

Beata lubi śpiewać i brać udział w pokazach mody. Interesuje się motoryzacją, modą oraz malarstwem. W przyszłości chciałaby zostać farmaceutką lub lekarzem, może również być wizażystką. Obecnie uczy się w Krośnie na profilu promedycznym. Ceni sobie szczerość i bezinteresowność. Modeling jest dla niej ważnym doświadczeniem, które zbudowało jej odwagę i pewność siebie.


Beata Czekańska i Alicja Mnich

Nasz teren w podkarpackim finale reprezentuje też Alicja Mnich z Korczyny, na torze żużlowym jest podprowadzającą. Alicja lubi się śmiać, lubi wiosnę i lubi realizować swoje cele. Interesuje się psychologią. W przyszłości chciałaby zostać drugą Anią Rubik. W życiu stara się korzystać z każdej chwili i dąży do szczęścia. Ceni sobie uczciwość, szczerość i optymizm. Modeling jest dla niej na razie przyjemnością, choć chciałaby żeby stał się również pracą.

Finalistki nie próżnują
Przed lipcowym finałem dziewczyny doskonalą choreografię swego występu, a przede wszystkim uczą się trudnej sztuki "catwalku", zachowania się na wybiegu. Biorą także udział w licznych sesjach zdjęciowych i innych przedsięwzięciach, które mają je przygotować do wymagającego konkursu.

Uczestniczki spotkają się z top modelką Paris Maziarską, utytułowaną w Chinach jako Supermodel International, wyróżnioną przez Vouge Italia. Paris na swoim koncie ma występy na największych polskich i zagranicznych pokazach mody oraz udział w sesjach zdjęciowych znanych na świecie marek. Paris Maziarska przybliży finalistkom pracę zawodowej modelki, przekaże, na co w szczególności muszą zwracać uwagę, czego unikać, a o co zabiegać.

Obecnie trwa także plebiscyt, w którym każdy może oddać głos na swoją modelkę TLOTY Rzeszów, dostępny pod adresem: www.lookrzeszow.pl

Gala Finałowa
Podczas Gali Finałowej zobaczymy finalistki w różnych odsłonach. Wystąpią w sukniach wieczorowych oraz wizytowych autorstwa Patrycji Orłowskiej, projektantki Ślubnego Atelier OrOr w Warszawie. Zaprezentują się w wyjątkowych sukniach ślubnych Pracowni Mody Ślubnej Afrodyta oraz w najnowszej kolekcji "Glamour" Eweliny Dec, właścicielki marki Alette.

Nie zabraknie też ekskluzywnych strojów kąpielowych marki Huit oraz czarujących kreacji wizytowych projektantek: Olgi Leś oraz Magdaleny Misztal.

Zobaczymy również niepowtarzalną biżuterię sutasz marki AdityaDesign Edyta Gąsior oraz biżuterię skórzaną Joccos Desing, a także okulary światowych marek dostępne w Salonach Optycznych Ocular Canada. Modelki zaprezentują się w najnowszych kolekcjach butów Euromody.

Galę poprowadzi Conrado Moreno znany m.in. z programu "Europa da się lubić". Conrado to konferansjer, publicysta, współprowadzący programu turystycznego "Okno na Polskę" w TVP Info.

O oprawę artystyczną zadba znany i ceniony, przemysko-rzeszowski duet Kuba & Sabina - półfinaliści programu "Mam Talent". Zapowiada się wyjątkowy wieczór z dużą dawką mody, urody i kobiecego piękna.

The Look Of The Year Rzeszów 2015
Data: 4 lipca 2015 r.
Godzina: 19.00
Miejsce: Hotel Prezydencki w Rzeszowie (ul. Podwisłocze 48)
Bilety: w cenie 40zł. do nabycia poprzez stronę: The Look of The Year Podkarpacie.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje KrosnoCity.pl

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?