KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Rusza system "Podkarpackie z wyższej półki" dla turystów na Podkarpaciu

Podkarpacka Izba Gospodarcza w najbliższych dniach uruchamia pierwszy na terenie województwa podkarpackiego i unikatowy w skali kraju turystyczny system promocyjno-rabatowy "Podkarpackie z wyższej półki".

REKLAMA


Idea systemu stanowi odpowiedź na jeden z podstawowych problemów regionu, jakim jest słaby rozwój turystyki z najwyższej półki - luksusowej, biznesowej czy kongresowej. A przecież takie właśnie oferty, opierające się o fenomenalne dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe mogą stanowić o ostatecznym sukcesie regionu, tak ekonomicznym jak i wizerunkowym.

Dzięki zaangażowaniu podmiotów reprezentujących ten sektor powstała unikatowa koncepcja współpracy opierająca się na oryginalnym rozwiązaniu marketingowym, stanowiącym połączenie systemu rabatowego, promocyjnego oraz lojalnościowego.

Karta Podkarpackie z wyższej półki
Jego podstawą jest karta, dystrybuowana wśród turystów przybywających na teren województwa podkarpackiego. Z karty oczywiście mogą rzecz jasna skorzystać także osoby mieszkające w regionie.

Jest to indywidualna karta elektroniczna wydawana dla konkretnej osoby, pary bądź rodziny (3-5 osób), dzięki której nabywa się prawo do uzyskania rabatów u Partnerów systemu. Klienci przykładają indywidualną kartę z unikatowym numerem do specjalnego czytnika w punkcie sprzedaży i w ten sposób - o ile karta jest ważna - otrzymują rabat na wybrany produkt/usługę.

Karta wydawana jest bezterminowo, natomiast ważność karty tj. prawo do rabatów jest regulowana przez oprogramowanie systemu i zależy od okresu, na jaki karta została wykupiona. Kartę można aktywować na tydzień, miesiąc lub na cały rok.

Karta jest w pełni skonfigurowana z kontem użytkownika w aplikacji internetowej, dzięki czemu jej posiadacz ma dostęp do wszystkich informacji dotyczących jego karty oraz możliwość ponownego aktywowania karty, na której wygasło prawo do rabatów.

Ile kosztuje karta?
Cena karty uzależniona jest od wybranego czasu trwania  prawa do rabatów.

  Karta indywidualna Karta dla dwóch osób Karta rodzinna (ważna dla maks. 5 osób)
Tygodniowa 19 PLN 34 PLN 49 PLN
Miesięczna 39 PLN 70 PLN 99 PLN
Roczna 299 PLN 499 PLN 799 PLN


System Podkarpackie z wyższej półki
Karta w pierwszej kolejności będzie stanowić kartę rabatową. Jej posiadacz będzie mógł skorzystać z rabatów (ewentualnie gratisów), dokonując zakupów produktów i usług w podmiotach biorących udział w systemie Podkarpackie z wyższej półki. Każdy z nich wniesie do wspólnej oferty rabaty na oferowane produkty lub usługi, ewentualnie przygotuje dla posiadaczy karty jakieś niespodzianki.

Obok funkcji rabatowej użytkownicy karty będą mogli brać udział w systemie lojalnościowym - za dokonywanie transakcji będą mogli zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Oczywiście nie chodzi to o nagrody zwykłe, jak na stacjach benzynowych (czajniki czy żelazka), ale o nagrody niezwykłe, wyjątkowe, niedostępne na co dzień. Jakie, dowiecie się już niebawem. Zdradzimy tylko, że karta stanie się najszybszym, a zarazem najprostszym sposób skorzystania z kluczowych atrakcji Podkarpacia na wyjątkowych warunkach.

Trzeba tu podkreślić, że funkcja lojalnościowa realizowana jest zarazem na poziomie całego regionu, relacje budowane są nie tylko z poszczególnymi podmiotami, ale i z regionem jako całością.

Dla kogo powstał system?
Dla wszystkich, którzy pomimo zamiłowania do "wyższej półki" są zainteresowani oszczędnością czasu i pieniędzy.

Dla tych, którzy pragną odbyć świadomą i prawdziwą podróż po dziedzictwie kulturowym i przyrodniczym regionu, zasmakować tradycyjnych potraw, poznać najciekawsze historie podkarpackich zabytków i rezydencji.

Jest to również oferta dla aktywnych, poszukujących różnorodnych atrakcji, jakie daje podkarpackie i jego bogata oferta rekreacyjna. Dzięki niej można spróbować sił w sportach ekstremalnych na lądzie, wodzie i w powietrzu, czy wziąć udział w pokazach i warsztatach rękodzielniczych.

Aktualnie z oferty związanej z kartą można skorzystać u kilkudziesięciu Partnerów systemu. Informacje o nich można znaleźć na dołączanych do karty informatorach oraz mapce, jak również na stronie systemu www.kartapodkarpacka.pl lub www.podkarpackakarta.pl.

System powstał dzięki wsparciu finansowym uzyskanym w ramach Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy.

Zobacz także Podkarpackie z wyższej półki. na facebook'u.

  • autor: PIG

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?