KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ulica Mitkowskiego w Rymanowie - po przebudowie

Powiat Krośnieński zakończył prace przy przebudowie drogi powiatowej Milcza - Rymanów ulica Mitkowskiego. Zakres robót obejmował ułożenie nowej nawierzchni na odcinku 300 m.

REKLAMA


Remont drogi związany jest z inwestycją gminy - budową nowego budynku Urzędu Gminy w Rymanowie. Przebudowany odcinek stanowi równocześnie dogodny dojazd do wielu innych instytucji i firm znajdujących się w tym rejonie.

Łączny koszt inwestycji to ponad 99 tys. zł, z czego 60 tys. zł dołożyła gmina Rymanów.
Wykonawcą prac był Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie.

pd

 • autor: pd

3 komentarzy

 • Ostrożny

  Sceptyk.Lubiś, uważajcie z tą swoją niewyszukaną ironią. Burmistrz Rymanowa dowiódł już, że na żartach się nie zna i zna droge do prokuratury, by takim śmiałkom utrzeć nosa. Wiedzą coś na ten temat czytelnicy i komentatorzy portalu Rymanowiak.pl a także jego gospodarz, którego nawiedzała policja żądając IP autorów kulkudziesięciu postów.
  A propos ul. Mitkowskiego...W Rymanowie są dwie ulice poświęcone tej samej osobie - Mitkowskiego i Mistygacza. Byl to żołnierz, który zginął we wrześniu 1939 roku w Rymanowie. Dlaczego jedna osoba ma dwie ulice? Nie zadajcie takiego pytania pomysłodawcom, bo gdy usłyszycie odpowiedź to się ze śmiechu nie powstrzymacie.

  Zgłoś nadużycie Ostrożny środa, 29, lipiec 2015 23:22 Link do komentarza
 • Lubiś

  SENSACYJNA WIADOMOŚĆ! Jaciekręce! Ulice zrobili! WOW WOW WOW! No toż to niesamowite, ewenement na skalę kraju.

  Artykuł sponsorowany?

  Zgłoś nadużycie Lubiś środa, 29, lipiec 2015 21:32 Link do komentarza
 • sceptyk

  Czegoś tu nie rozumiem, ul. Mitkowskiego to droga powiatowa. Winna być wyremontowana ze środków powiatu. Okazuje się, że powiat zrobił burmistrzowi łaskę i dołozył do 30 tys. wydatkowanych przez starostę 60 tys. ze środków gminy. Rzeczywiście burmistrz zrobił niesamowity interes.Któryś zreszta z rzędu. Ale przecież gminę Rymanów stać. A tak na marginesie, co słychać w sprawie 1,5 mln zł. które podatnicy zapłacili za błędy burmistrza przy rozliczaniu Orlika przy szkole w Rymanowie?
  A wracając do ul. Mitkowskiego... Kilka dni po oddaniu do użytku po remoncie spadł ulewny deszcz. Ulica została zalana bo zapomniano o jej odwodnieniu. A nowa siedziba urzędu gminy zamieniła sie w arkę Noego. Nawet to malownicze było.

  Zgłoś nadużycie sceptyk wtorek, 28, lipiec 2015 20:58 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?