Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

W niedzielę dzień otwarty w TVP Rzeszów

W niedzielę dzień otwarty w TVP Rzeszów Fot. archiwum TVP3 Rzeszów

Chcesz zobaczyć jak pracuje telewizja? Wybierz się do Rzeszowa. W niedzielę (12 czerwca) organizowany jest Dzień Otwarty TVP Rzeszów. Telewizja Polska przygotowała szczególną atrakcję dla wszystkich, którzy chcieliby poznać pracę telewizji "z drugiej strony ekranu".

REKLAMAW niedzielę (12 czerwca), w godzinach od 10 do 14, znani z anteny dziennikarze i prezenterzy oprowadzą widzów po niedostępnych zazwyczaj miejscach, takich jak studio czy reżyserka i opowiedzą o pracy newsroomu.

Realizatorzy wizji i dźwięku pokażą, jak przebiega praca przy realizacji programów studyjnych. - Będzie można zobaczyć i samemu spróbować, jak czyta się informacje z tzw. promptera i jak tworzona jest prognoza pogody. Pracownicy archiwum programowego pokażą, jak katalogowane i przechowywane są materiały filmowe. Opowiedzą też na czym polega digitalizacja zbiorów. Będzie się można także sporo dowiedzieć o wykorzystaniu w telewizji nowych technologii, między innymi aplikacji hybrydowej. Inżynierowie przybliżą pracę wozu transmisyjnego - mówi Jacek Szarek z Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Rzeszowie.

Dodatkowe atrakcje, które towarzyszyć będą dniu otwartemu przygotują strażacy, policjanci, pogranicznicy i leśnicy. Nie zabraknie zabaw dla najmłodszych oraz konkursów, quizów i nagród.

Podczas wydarzenia przewidziano także degustacje potraw regionalnych przygotowanych przez Lokalne Grupy Działania z województwa podkarpackiego.
 
Dzień Otwarty TVP3 Rzeszów
12 czerwca 2016 r.
godz. od 10.00 do 14.00
Rzeszów, ul. Kopisto 6.

red.
Fot. TVP3 Rzeszów

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj