Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Spotkanie młodych w Jedliczu [FILM]

Spotkanie młodych w Jedliczu [FILM] Fot. Radosław Jermak

30 lipca mieszkańcy Jedlicza i okolic zgromadzili się na wspólnej modlitwie w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, które w tym roku odbywały się w Krakowie.

REKLAMASpotkanie w Jedliczu z inicjatywy burmistrz, Jolanty Urbanik, pod patronatem proboszcza parafii pw. Św. Antoniego w Jedliczu, ks. Stanisława Turonia i wójta gminy Wojaszówka, Sławomira Stefańskiego rozpoczęła koncelebrowana Msza Święta.

Wieczorne czuwanie młodzieży z Ojcem Świętym w Brzegach transmitowane było na żywo. W trakcie spotkania swoimi wspomnieniami z wizyty papieża Jana Pawła II w Dukli i Krośnie podzieliła się poetka, Bronisława Betlej. Nie zabrakło oprawy artystycznej. Na scenie pojawili się młodzi wykonawcy, którzy zaśpiewali znane piosenki religijne. Hymn Światowych Dni Młodzieży "Błogosławieni Miłosierni" zaprezentowała Magdalena Rygiel z Klimkówki.
Na koniec na scenie pojawiła się grupa Rock and Fire ze swoją radosną muzyką.

Organizatorzy dziękują za pomoc strażakom z OSP Jedlicze - Męcinka, Podniebyle, Żarnowiec i Dobieszyn, ks. Grzegorzowi Rucykowi, Janowi Krajewskiemu, a także Mateuszowi Szarkowi i Janowi Goleniowi z firmy Vianor.

pd
Fot. Radosław Jermak

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj