KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Spotkanie młodych w Jedliczu [FILM]

Spotkanie młodych w Jedliczu [FILM] Fot. Radosław Jermak

30 lipca mieszkańcy Jedlicza i okolic zgromadzili się na wspólnej modlitwie w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, które w tym roku odbywały się w Krakowie.

REKLAMA


Spotkanie w Jedliczu z inicjatywy burmistrz, Jolanty Urbanik, pod patronatem proboszcza parafii pw. Św. Antoniego w Jedliczu, ks. Stanisława Turonia i wójta gminy Wojaszówka, Sławomira Stefańskiego rozpoczęła koncelebrowana Msza Święta.

Wieczorne czuwanie młodzieży z Ojcem Świętym w Brzegach transmitowane było na żywo. W trakcie spotkania swoimi wspomnieniami z wizyty papieża Jana Pawła II w Dukli i Krośnie podzieliła się poetka, Bronisława Betlej. Nie zabrakło oprawy artystycznej. Na scenie pojawili się młodzi wykonawcy, którzy zaśpiewali znane piosenki religijne. Hymn Światowych Dni Młodzieży "Błogosławieni Miłosierni" zaprezentowała Magdalena Rygiel z Klimkówki.
Na koniec na scenie pojawiła się grupa Rock and Fire ze swoją radosną muzyką.

Organizatorzy dziękują za pomoc strażakom z OSP Jedlicze - Męcinka, Podniebyle, Żarnowiec i Dobieszyn, ks. Grzegorzowi Rucykowi, Janowi Krajewskiemu, a także Mateuszowi Szarkowi i Janowi Goleniowi z firmy Vianor.

pd
Fot. Radosław Jermak

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?