KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zamknięta droga w Korczynie. Objazdy z powodu wyścigu

Zamknięta droga w Korczynie. Objazdy z powodu wyścigu Fot. Marek Marczak

Uwaga kierowcy! Będą objazdy. W najbliższy weekend na trasie Korczyna-Czarnorzeki odbędzie wyścig "Prządki - 2016" w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Oznacza to zamknięcie drogi w sobotę i niedzielę.

REKLAMA


24-25 września to weekend samochodowych emocji w Korczynie. Wyścig oznacza jednak utrudnienia. W tych dniach, w godzinach od 7 do 19 będzie zamknięta droga wojewódzka 991 na odcinku od Rynku w Korczynie, Czarnorzekach i Węglówce.

Utrudnienia będą obejmować:
- DW nr 991 Lutcza - Krosno na odcinku Korczyna Rynek - Czarnorzeki - Węglówka skrzyżowanie,
- DP nr 1962R Krosno - Głębokie - Czarnorzeki - Jasienica Rosielna na odcinku od kościoła w Czarnorzekach do skrzyżowania z DW nr 991,
- DP nr 966R Korczyna - Jabłonica na odcinku Korczyna od ronda do skrzyżowania z DW nr 991.

Policja prosi kierujących i pieszych do bezwzględnego stosowania się do objazdów i poleceń wprowadzonych przez policjantów i osoby funkcyjne zabezpieczające rajd.

Zorganizowane i zalecane objazdy DW nr 991-Lutcza-Krosno:

- z Krosna do Rzeszowa - początek objazdu w Krośnie na skrzyżowaniu przy ul. Korczyńskiej z ul. Stapińskiego. Następnie ul. Stapińskiego, ul. Wisze do Krościenka Wyżnego i dalej do DK nr 9  w kierunku Rzeszowa,

-z  Rzeszowa do Krosna - początek objazdu w miejscowości Lutcza, skrzyżowanie DK nr 19 z DW nr 991.Dojazd DK nr 9 do miejscowości Iskrzynia, następnie DP nr 1973R do Krosna,

-z Węglówki do Krosna przez Wysoką Strzyżowską, początek objazdu w miejscowości Węglówka przy kościele, drogą powiatową przez wieś do drogi wojewódzkiej, następnie DW nr 990 do Krosna.

Objazdy zostaną oznakowane tablicami F-8 i F-9.

pd

  • autor: pd

1 komentarz

  • wolf

    W Kielcach jest tor niech jadą sobie tam.
    Blokowanie drogi od 7 do 19 przez dwa dni to jakaś paranoja.
    Po za tym odkąd te drogi mają status rajdowych, kto zapłaci za zniszczenia i odszkodowania za utrudnienia dla mieszkańców i kierowców, którzy płacą podatki na utrzymanie dróg.

    Zgłoś nadużycie wolf piątek, 23, wrzesień 2016 16:55 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?